Міністр сільського господарства МВ бачить комах як їжу

0
40

Поки що у Німеччині ці продукти пропонуються переважно через Інтернет.

Міністр сільського господарства МВ бачить комах як їжу

Міністр сільського господарства МВ бачить комах як їжу

Міністр сільського господарства землі Мекленбург-Передня Померанія бачить комах як їжу – як доповнення до класичного тваринництва у майбутньому. Комахи містять ненасичені жирні кислоти, вітаміни та мінерали, такі як мідь, залізо, магній, марганець, селен та цинк. «Комахи також є надзвичайно ефективним джерелом білка, і це за дуже незначного використання природних ресурсів», – заявив Тілль Бакхаус у понеділок у Роггентині поблизу Ростока з нагоди відкриття виробництва борошняних черв’яків.

За словами міністра, для виробництва 100 грамів маси комах у тваринництві потрібна площа 0,15 квадратних метрів. Для курячого м’яса ця площа більш ніж у 2 рази більша. Він також згадав кілька можливих варіантів використання: «В якості цільної закуски, наприклад, смажені у фритюрі коники в шоколаді або меду, в перемеленому вигляді як борошно комах, а також у вигляді протеїнових батончиків і порошків для спортсменів».

Поки що у Німеччині ці продукти пропонуються переважно через Інтернет. Проте Бакхаус переконаний, що ці продукти потраплять і на полиці супермаркетів.

Читайте також:

Читайте також:  Рівень інфляції у Німеччині піднявся до 10% у вересні

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :