Міністри транспорту подають результати консультацій

0
44

Міністри транспорту федеральних земель завершують у четвер свої дводенні консультації в Аахені. Опівдні (13:00) голова Конференції міністрів транспорту (VMK), голова відомства Північного Рейну-Вестфалії Олівер Крішер (Зелені) разом з кількома колегами представить результати.

На порядку денному міністрів були передусім відкриті деталі регулювання 49-євро-квитка, якому Бундестаг дав зелене світло минулого тижня. З 1 травня він діятиме на всій території Німеччини на місцевому транспорті. Планується, що абонемент можна буде бронювати у цифровому вигляді та скасовувати щомісяця. У деяких регіонах транспортні асоціації вже оголосили про перспективу запровадження спеціальних додаткових квитків для додаткових послуг – наприклад, щоб мати можливість перевозити більше людей, тварин чи велосипедів за нижчою ціною. Конференція міністрів транспорту має працювати над гармонізацією у цій галузі.

Розширення пропозиції необхідне

Профспілка працівників залізниць та транспорту (EVG) попередила, що недостатньо стимулювати попит на послуги місцевого транспорту, пропонуючи привабливі ціни – необхідно відповідним чином розширити спектр послуг. “А для цього необхідні інвестиції: в інфраструктуру, в транспортні засоби, в персонал”, – сказав представник профспілки. Навіть крім початкового фінансування квитка за 49 євро необхідно забезпечити повну компенсацію втрат доходів транспортних компаній.

Крім того, органи управління громадським транспортом та залізничні підприємства мають завчасно вжити заходів до початку літнього сезону поїздок, «щоб уникнути ситуацій перевантаженості, як улітку 2022 року», зажадала EVG. Минулого року 9-євробилет викликав загальнонаціональний наплив пасажирів та вузькі місця, особливо у сфері відпочинку та екскурсійних перевезень.

Заходи проти нового хаосу

Серед інших тем на порядку денному міністрів транспорту – реформа системи контролю пасажирів в аеропортах та збільшення кількості зон швидкісного режиму до 30 км/год у муніципалітетах. Щодо перевірок безпеки, федеральні землі запропонували федеральному уряду передати відповідальність за перевірки безпеки від федеральної поліції аеропортам. Під час пандемії корони в аеропортах панував хаос із надмірно довгим очікуванням на контролі, особливо у святкові дні. Від ВМК очікується угода щодо цього питання.

Читайте також:  Боротьба за швидке планування переходить до федеральних земель

Конференція міністрів транспорту від початку супроводжувалася протестами кліматичних активістів та екологічних асоціацій. У четвер (12.30) вони хочуть представити Крішеру “Червону кліматичну карту” за Федеральним планом розвитку транспортної інфраструктури (BVWP). Альянс «Батьки для майбутнього» вимагає негайного припинення будівництва та розширення федеральних магістральних доріг, пріоритету реконструкції доріг, мостів та залізниць, швидкого розширення залізниць та докорінного перегляду планів вимог Федерального плану транспортної інфраструктури з урахуванням екологічних та кліматичних аспектів. Компанію підтримують інші екологічні асоціації. Крім того, в поліції Аахена зареєстровано демонстрацію із 600 учасниками.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :