Море як “скарб для зеленої енергії”

0
34

Разом з іншими країнами регіону Німеччина хоче розширити використання енергії морського вітру в Балтійському морі, а також відмовитися від видів палива, особливо російської нафти, вугілля і газу.

Бербок: Море як "скарб для зеленої енергії"

Бербок: Море як «скарб для зеленої енергії»

Міністр закордонних справ Анналена Бербок наголосила на важливості морської вітроенергетики для енергетичного переходу. «Це море, як багато хто з вас знає, є скарбом. Скарб, який ми всі поділяємо, але також і скарб, який ми можемо використати краще. Скарб для зеленої енергії», – сказала політик «зелених» у вівторок на вітряному форумі з європейськими партнерами у Берліні. «За оцінками Європейської комісії, потужність вітроенергетики у Балтійському морі становить понад 93 гігавати. Це еквівалентно потужності приблизно 90 атомних електростанцій середнього розміру».

Серед гостей вітрового форуму були міністр закордонних справ Данії Ларс Лекке Расмуссен та міністр закордонних справ Фінляндії Пекка Олаві Хаавісто. Разом з іншими країнами регіону Німеччина хоче розширити використання енергії морського вітру в Балтійському морі, а також відмовитися від видів палива, особливо російської нафти, вугілля і газу. Кожна збудована вітряна турбіна – це «інвестиції в нашу безпеку, тому що перехід на «зелену» енергію робить нас менш залежними від нафти, вугілля та газу з країн, на які ми не завжди можемо покластися», – сказала Бербок. «Ми зможемо реалізувати ці проекти, лише якщо вирішуватимемо їх разом».

Морська вітроенергетика є центральним елементом у розвитку «зеленої» енергетики в Німеччині, поряд із наземною вітроенергетикою та сонячною енергією. У коаліційній угоді уряд партії «Ампель» значно збільшив цілі щодо розширення використання енергії морського вітру порівняно з попереднім урядом.

Читайте також:

Читайте також:  Російський уряд підвищив економічні прогнози

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :