можлива більш рання відмова від вугілля

0
47

Уряд Німеччини хоче «в ідеалі» перенести закінчення видобутку вугілля та виробництва електроенергії на вугіллі з 2038 на 2030 рік.

Уайдке: можлива більш рання відмова від вугілля

Уайдке: можлива більш рання відмова від вугілля

Прем’єр-міністр Бранденбурга Дітмар Войдке (СДПН) вважає, що за певних умов можлива більш рання відмова від вугілля у східній Німеччині. “Можливо, можливо, що ми зробимо це в 2032 або 2033 році”, – сказав він в інтерв’ю газеті “Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung”. Однак при цьому мають бути виконані певні умови». Він не повідомив подробиць.

На користь захисту клімату уряд Німеччини хоче «в ідеалі» перенести закінчення видобутку вугілля та виробництва електроенергії на вугіллі з 2038 на 2030 рік. Це вже узгоджено для вугільних районів Рейну на заході країни. Однак у вугільних землях на сході країни досі переважали сумніви і місцеві політики також відкинули цю ідею. Федеральний міністр економіки Роберт Хабек (зелені) висловився за якнайшвидшу відмову від вугілля на сході, але запевнив, що це має бути узгоджено консенсусом.

Тепер Уайдке, наслідуючи приклад колишньої вугільної комісії, заявив, що «комісія з майбутнього енергопостачання» має створити великий суспільний консенсус. Федеральний уряд, федеральні штати, бізнес, праця, профспілки та екологічні організації мають об’єднатися. Войдке заявив газеті, що така група тепер може обговорити, як створити умови для більш ранньої відмови від використання енергії.

Вже в лютому він заявив, що готовий до переговорів з Хабеком про більш ранню відмову від вугілля за певних умов. Політик СДПН заявив, що енергопостачання має бути надійним та доступним, але при цьому йдеться і про незалежність в енергопостачанні, щоб залишити в країні додану вартість.

Читайте також:

Читайте також:  Віце-президент Бундестагу: "Електроенергія дешевшатиме"

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :