На квиток за 49 євро не буде загальнонаціональних знижок

0
42

Квиток вартістю 29 євро на місяць планується запровадити наступного року.

На квиток за 49 євро не буде загальнонаціональних знижок

На квиток за 49 євро не буде загальнонаціональних знижок

З 1 травня, коли квиток коштуватиме 49 євро, у Нижній Саксонії не буде знижки у масштабах усієї землі – наприклад, для школярів чи стажистів. Знижка на квиток вплинула б на фінансування та могла б збільшити втрати, які мають зазнавати федеральний уряд та уряди земель, повідомило міністерство транспорту у Ганновері у відповідь на запит Deutsche Presse-Agentur. Тому зниження цін має відбуватися, наскільки можна, з урахуванням загальної згоди.

«Відповідно до коаліційної угоди уряд землі Нижня Саксонія має намір запровадити квиток за 29 євро для школярів, студентів та тих, хто перебуває на федеральній добровільній службі», – сказав представник міністерства. В даний час вивчається питання про те, чи можна і як оформити квиток по всій землі як знижку на Deutschland-Tickt. Квиток, вартість якого становитиме 29 євро на місяць, планується запровадити наступного року, сказали в міністерстві.

Деякі федеральні землі пропонують варіанти дешевше

«Солідарні моделі піврічних квитків є важливою основою громадського транспорту», ​​– сказав міністр транспорту Олаф Ліс (СДПН) в інтерв’ю газеті «Hannoversche Allgemeine Zeitung». Тому наша мета – дати студентам можливість користуватися додатковими перевагами Deutschlandticket.

Інші федеральні землі пропонують дешевші варіанти. З початку квітня, наприклад, у Мекленбурзі-Передній Померанії можна оформити квиток для стажистів та працівників добровільних служб – він коштує 29 євро на місяць та діє по всій країні. Різницю з квитком за 49 євро сплачує держава.

Читайте також:

Читайте також:  Банківські потрясіння – що буде далі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :