Нафтопереробний завод очікує 70% завантаження потужностей у червні

0
34

Упродовж кількох тижнів на нафтопереробному заводі проводилося технічне обслуговування за програмою TÜV. Більшість заводу зупинено до 17 травня.

Нафтопереробний завод очікує 70% завантаження потужностей у червні

Нафтопереробний завод очікує 70% завантаження потужностей у червні

Керуючий директор нафтопереробного заводу PCK у Шведті Ральф Шайрер очікує, що наступного місяця завод працюватиме на набагато вищій потужності. «У червні ми працюватимемо на 70 і більше відсотків», – сказав він у середу ввечері після засідання робочої групи уряду землі Бранденбург у Потсдамі. Упродовж кількох тижнів на нафтопереробному заводі проводилося технічне обслуговування за програмою TÜV. Більшість заводу зупинено до 17 травня.

Федеральне міністерство економіки та держава також висловили впевненість у тому, що в майбутньому через польський порт у Гданську надходитиме більше нафти, а також казахстанської нафти. З початку року у зв’язку з нафтовим ембарго проти Росії постало питання про те, як забезпечити нафтопереробний завод на північному сході Бранденбурга достатньою кількістю сирої нафти з інших джерел та за новими маршрутами постачання.

За словами Шайрера, у перші чотири місяці цього року завантаження потужностей із переробки сирої нафти становило в середньому 58 відсотків. “Ми змогли забезпечити регіон паливом”.

Прем’єр-міністр Бранденбурга Дітмар Войдке (СДПН) говорив про позитивні проміжні висновки після четвертого засідання цільової групи. Він також сказав: «Ми маємо стабільні поставки, але ми ще не досягли остаточного стану стабільності.»

Нафтопереробний завод PCK, який забезпечує паливом значну частину північно-східної Німеччини, до 2022 року переробляв переважно сиру нафту з Росії. Під час санкцій, викликаних агресивною війною Росії проти України, уряд Німеччини вирішив обійтися без російської нафти.

Читайте також:

Читайте також:  Гамбург заощадить на опаленні громадських будівель 30%

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :