Найбрудніша людина у світі померла в Ірані

0
293

Аму Хаджі не мився понад півстоліття.

Найбрудніша людина у світі померла в Ірані

Іранський чоловік, якого прозвали «найбруднішою людиною у світі» за те, що десятиліттями жив у бруді і не мився, помер у віці 94. ​​Аму Хаджі, який не мився понад півстоліття, помер у неділю в селі Деджга в південній провінції Фарс, повідомило інформаційне агентство IRNA.

Як жила найбрудніша людина

Протягом десятиліть він уникав їсти свіжу їжу та митися. Аму Хаджі побоювався захворіти, повідомило агентство з посиланням на місцевого чиновника. Але «вперше кілька місяців тому жителі села відвели його у ванну, щоб він помився», повідомляє IRNA. “Незабаром після цього він захворів і, нарешті, у неділю розлучився з життям”, – повідомляє агентство.

Найбрудніша людина у світі померла в Ірані.  Фото: AFP / Getty Images

Аму Хаджі ніколи не був одружений і, мабуть, не мав родини. Місцеві жителі належали до цієї ексцентричної людини з деякою симпатією. Як повідомляється, вони збудували йому хатину зі шлакоблоку, щоб він перестав спати в ямі. В останні роки він став об’єктом цікавості, люди викладали відео його дивної поведінки. Вони включали викурювання до п’яти сигарет одночасно або куріння гною із металевої водопровідної труби. На відео аскет сидів у бруді, його шкіра та лахміття були чорними від бруду. У легендах, що оточували його, стверджувалося, що він випивав п’ять літрів води на день, набраної з калюж у іржаве відро. Незважаючи на такий неортодоксальний спосіб життя, його статура залишалася міцною донедавна. На початку цього року повідомлялося, що група лікарів із Тегерана оглянула його та виявила, що він здоровий.

Інший рекордсмен

Після смерті Хаджі неофіційний рекорд може перейти до індійця. Він також не мився більшу частину свого життя. У 2009 році газета Hindustan Times повідомила, що Кайлаш «Калау» Сінгх із села за межами священного міста Варанасі не мився понад 30 років у спробі допомогти вирішити «всі проблеми, що стоять перед нацією». Він відмовлявся від води на користь того, що він називав «вогненною ванною». «Кожен вечір, коли збираються жителі села, він розпалює багаття і, стоячи на ногах, молиться Шиве», – йдеться у газеті. Повідомляється, що Кайлаш Сінгх сказав: Це так само, як використовувати воду для прийняття ванни. Вогненна ванна допомагає вбити всі мікроби та інфекції в тілі».

Читайте також:  Батьки трьох дітей отримають відстрочку від мобілізації

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я