немає держгарантії для Credit Suisse

0
45

Credit Suisse нещодавно зазнав мільярдних збитків. Швейцарський уряд наполягає на поглинанні банку UBS. Але за цю процедуру уряд отримав закид від парламенту.

Догана для уряду: немає держгарантії для Credit Suisse

Догана для уряду: немає держгарантії для Credit Suisse

Велика палата швейцарського парламенту, Національна рада, у середу ввечері відхилила державну гарантію, надану за екстреного продажу банку Credit Suisse. Уряд, Федеральна рада, заклав 109 мільярдів швейцарських франків (хороші 110 мільярдів євро) на випадок можливих дефолтів. Парламентське голосування не має конкретних наслідків, оскільки уряд діяв на підставі надзвичайного закону 19 березня, і комісії з фінансової політики обох палат парламенту схвалили його. Проте відмова – це закид уряду. Оскільки менша палата парламенту, Рада штатів, раніше схвалила 109-мільярдний кредит, вона мала надійти на погодження в середу.

Депутати піддали критиці керівників великого банку, що зазнає лиха, а також фінансовий регулятор і урядовий зв’язок, який у неділю ввечері представив світові факт, що відбувся. Воно ініціювало поглинання Credit Suisse конкуруючим UBS лише за три мільярди франків. Багато членів парламенту зажадали прийняття нових правил зниження ризиків, створюваних приватними системоутворюючими банками для федерального бюджету та національної економіки. Парламент закликав уряд вивчити можливість притягнення до відповідальності провідних менеджерів.

Credit Suisse втратив довіру клієнтів та інвесторів після кількох років ризикованої діяльності і нещодавно зазнав мільярдних збитків. Клієнти забрали свої гроші. Над банком нависла загроза банкрутства. Оскільки міжнародні фінансові ринки вже нервували після краху банку Силіконової долини, а уряди побоювалися глобальної банківської кризи, уряд Швейцарії досяг поглинання банку компанією UBS.

Читайте також:

Читайте також:  Електрика в Гамбурзі подорожчає

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :