НХЛ може позбавити Росію участі у Кубку світу

0
260

У лізі побоюються бойкоту з боку решти потенційних учасників турніру.

НХЛ може позбавити Росію участі у Кубку світу

НХЛ може позбавити Росію участі у Кубку світу. Відповідну заяву зробив заступник комісара ліги Білл Дейлі. Причиною став можливий бойкот турніру рештою збірних.

Читайте також: Росію допустили до участі у Кубку світу.

Чемпіонат здорового глузду

За останні кілька місяців інтерес росіян до НХЛ помітно зріс. Заокеанська ліга залишалася єдиним турніром, який взагалі не вводив жодних санкцій щодо Росії.

Навіть у європейських футбольних чемпіонатах, де вже виступають російські гравці, існує негласна домовленість не запрошувати нових і не продовжувати контрактів із чинними.

У НХЛ, де росіяни звично на лідируючих ролях, все залишилося, як і раніше. Більше того, драфт новачків працює на повну котушку.

НХЛ може позбавити Росію участі у Кубку світу.  Фото: twitter.com

Власне тому нікого і не здивувала зроблена кілька тижнів тому Дейлі заява про те, що збірна Росії має взяти участь у Кубку світу 2024 року в тому чи іншому вигляді. Зокрема, йшлося про те, що команда виступить у нейтральному статусі, без національної символіки та гімну.

НХЛ може позбавити Росію участі у Кубку світу

19 жовтня Дейлі дав інтерв’ю ESPN, в якому визнав, що зараз позиція Ліги вже не настільки непохитна.

За час змінилася одна істотна обставина. Інші потенційні учасники турніру погрожували його бойкотом. Зокрема, з такою заявою виступили фінська та шведська хокейні федерації.

Тим самим вони застосували ту саму зброю, що й норвезькі лижники. Але FIS тримає ситуацію під контролем доти, доки своєї позиції не озвучували світові лідери на кшталт Йоханеса Клебо.

З хокейним Кубком світу ситуація складніша. Фінляндія та Швеція – майже половина команд, які боротимуться за трофей. Якщо їх прибрати, залишаться, по суті, лише Росія та Канада. Навіть США з Чехією викликають набагато менший інтерес. Не кажучи вже про збірні-солянки на кшталт об’єднаної команди Європи.

Читайте також:  жителі відзначили день шанування собак

Поки що організатори ще мають час. До лютого 2024 року на міжнародних політичних та спортивних аренах багато води витече. Якщо ситуація глобально не зміниться, то вихід, як і раніше, бачиться наступним: російські гравці і складуть основу збірної Європи.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я