НХЛ може позбавити Росію участі у Кубку світу

0
196

У лізі побоюються бойкоту з боку решти потенційних учасників турніру.

НХЛ може позбавити Росію участі у Кубку світу

НХЛ може позбавити Росію участі у Кубку світу. Відповідну заяву зробив заступник комісара ліги Білл Дейлі. Причиною став можливий бойкот турніру рештою збірних.

Читайте також: Росію допустили до участі у Кубку світу.

Чемпіонат здорового глузду

За останні кілька місяців інтерес росіян до НХЛ помітно зріс. Заокеанська ліга залишалася єдиним турніром, який взагалі не вводив жодних санкцій щодо Росії.

Навіть у європейських футбольних чемпіонатах, де вже виступають російські гравці, існує негласна домовленість не запрошувати нових і не продовжувати контрактів із чинними.

У НХЛ, де росіяни звично на лідируючих ролях, все залишилося, як і раніше. Більше того, драфт новачків працює на повну котушку.

НХЛ може позбавити Росію участі у Кубку світу.  Фото: twitter.com

Власне тому нікого і не здивувала зроблена кілька тижнів тому Дейлі заява про те, що збірна Росії має взяти участь у Кубку світу 2024 року в тому чи іншому вигляді. Зокрема, йшлося про те, що команда виступить у нейтральному статусі, без національної символіки та гімну.

НХЛ може позбавити Росію участі у Кубку світу

19 жовтня Дейлі дав інтерв’ю ESPN, в якому визнав, що зараз позиція Ліги вже не настільки непохитна.

За час змінилася одна істотна обставина. Інші потенційні учасники турніру погрожували його бойкотом. Зокрема, з такою заявою виступили фінська та шведська хокейні федерації.

Тим самим вони застосували ту саму зброю, що й норвезькі лижники. Але FIS тримає ситуацію під контролем доти, доки своєї позиції не озвучували світові лідери на кшталт Йоханеса Клебо.

З хокейним Кубком світу ситуація складніша. Фінляндія та Швеція – майже половина команд, які боротимуться за трофей. Якщо їх прибрати, залишаться, по суті, лише Росія та Канада. Навіть США з Чехією викликають набагато менший інтерес. Не кажучи вже про збірні-солянки на кшталт об’єднаної команди Європи.

Читайте також:  Фінансовий сектор Уганди визнаний найрозвиненішим у Східній Африці

Поки що організатори ще мають час. До лютого 2024 року на міжнародних політичних та спортивних аренах багато води витече. Якщо ситуація глобально не зміниться, то вихід, як і раніше, бачиться наступним: російські гравці і складуть основу збірної Європи.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :