Німеччина лідирує у виробництві “зеленої сталі”

0
59

Багато хто дивиться скептично і з занепокоєнням на майбутнє зміненої технології виробництва сталі, проте Німеччина не може звільнитися від спроби заощадити CO2 під час виробництва сталі в рамках боротьби зі зміною клімату.

Німеччина лідирує у виробництві "зеленої сталі"

Німеччина лідирує у виробництві «зеленої сталі»

Федеральний президент Франк-Вальтер Штайнмаєр бачить Німеччину в ролі першопрохідника на шляху до кліматично-нейтрального виробництва сталі. “У Німеччині ми хочемо, можливо, ми повинні довести, що виробництво сталі з урахуванням кліматичних умов можливе в цьому світі і що сталь, вироблена таким чином, також може продаватися на ринку”, – сказав глава держави у вівторок після екскурсії сталеливарним заводом Thyssenkrupp у Дуйсбурзі.

Штайнмаєр раніше інформував про плани компанії Thyssenkrupp побудувати новий завод вартістю понад два мільярди євро для виробництва екологічнішої сталі. Так званий завод прямого відновлення надалі працюватиме на водні, виробленому кліматично нейтральним способом, і таким чином стане можливим виробництво зеленої сталі.

Багато хто дивиться скептично і з занепокоєнням на майбутнє зміненої технології виробництва стали, сказав федеральний президент. Однак Німеччина не може звільнитися від спроби заощадити CO2 під час виробництва сталі в рамках боротьби зі зміною клімату. Це величезне завдання, і він з великою повагою ставиться до тих, хто присвячує себе цьому завданню, а також бере на себе ризики, сказав Штайнмаєр: «Німеччина має всі підстави пам’ятати, що сталь важлива для всього ланцюжка створення вартості німецької економіки.»

На заводі кліматично нейтральний водень зможе замінити вугілля та кокс, що використовуються у класичних доменних печах для вилучення кисню із залізної руди. Штайнмайєру також показали класичну доменну піч та прокатний табір у Дуйсбурзі.

Читайте також:

Читайте також:  Міністерство вивчає можливу упередженість під час виборів посад

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :