Німецькі компанії не мають грошей на інвестиції

0
97

Половина підприємців у Німеччині відмовилася від запланованих вкладень.

Німецькі компанії не мають грошей

Німецькі компанії не мають грошей, щоб реалізувати заплановані інвестиційні проекти. Такі дані надала консалтингова компанія EY.

Дослідники опитали 760 керівників великих компаній у всьому світі, 100 з яких перебувають у Німеччині. Результати показали, що німецький бізнес особливо сильно постраждав через кризу.

Насамперед це демонструє той факт, що кожна друга німецька компанія не змогла реалізувати заплановані торік інвестиції. У той час як у середньому у світі відмовитися від вкладень довелося 43% компаній.

Німецькі компанії не мають грошей: з чим зіткнулася бізнес-модель Німеччини

Керуючий партнер EY в галузі стратегій та угод у Західній Європі Костянтин М. Гал вважає, що економіка Німеччини особливо сильно залежить від вільних торгових шляхів та безпечних ланцюжків постачання.

«У минулому німецькі компанії отримували величезні вигоди від вільної міжнародної торгівлі. В даний час ця бізнес-модель Німеччини стикається з, ймовірно, найбільшою проблемою за весь час існування Федеративної Республіки з огляду на численні кризові ситуації», — зазначає він.

Вочевидь і енергетична криза, і інфляція позначаються на економіці Німеччини. Пандемія коронавірусу також продовжує турбувати бізнес. Останнє багато в чому пов’язане з тим, що німецькі фірми особливо активно працюють із Китаєм, уряд якого, як і раніше, дотримується досить жорсткої стратегії боротьби з ковідом.

Німецькі компанії не мають грошей: як на підприємців Німеччини впливають війна та інфляція

Окрім цього, німецькі фірми побоюються економічних наслідків війни в Україні. Близько чверті бізнесменів Німеччини назвали так звану спецоперацію найбільшою проблемою для підприємницького сектору.

Читайте також:  Аеропорт Франкфурта: у понеділок регулярного руху не буде

У той час як, наприклад, у США лише 16% опитаних бізнесменів оцінили наслідки війни як найважчі серед інших. У середньому у світі цей показник становив 22%.

З іншого боку, німецькі підприємці набагато оптимістичніші, ніж представники інших країн, в оцінці впливу на їхній бізнес інфляції. На її негативний вплив очікують 60% бізнесменів у Німеччині. Тоді як у середньому у світі цей показник становив 69%.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :