Нові співробітники Qatar Airways з’являться перед ЧС-2022

0
247

Також авіакомпанія перерозподіляє свої рейси та збільшує кількість польотів у Доху.

Нові співробітники у Qatar Airways.  Фото: @qatarairways/twitter.com

Нові співробітники Qatar Airways повинні з’явитися перед домашнім чемпіонатом світу з футболу. Компанія збирається збільшити штат на 10 тисяч людей, щоб впоратися з потоком туристів, які летять у Доху. Також цей захід допоможе розширити географію роботи авіаперевізника, який відмовився від багатьох звичних маршрутів під час пандемії коронавірусу.

Якщо раніше штат Qatar Airways становив 45 тисяч осіб, то тепер його вирішено збільшити до 55 тисяч, сказав на умовах анонімності один із представників компанії.

«Qatar Airways після пандемії коронавірусу йде шляхом розвитку. Повним ходом рухається підготовка до чемпіонату світу, це відбивається і на збільшених темпах найму співробітників у штат компанії», — йдеться в офіційній заяві авіаперевізника.

При цьому Qatar Airways не сказали скільки нових посад будуть постійними, а скільки — тимчасовими. 2021 року компанія скоротила штат до 37 тисяч співробітників. Це сталося після того, як роком раніше кількість маршрутів знизилася до 33. З того часу кількість пунктів призначення зросла більш ніж до 150.

Нові співробітники в Qatar Airways: де наймають людей

Наприкінці вересня найм стартував у Філіппінах, Індії та деяких інших країнах. Однак до кінця не зрозуміло, як багато нового персоналу працюватиме у компанії до 20 листопада. У цей час розпочнеться чемпіонат світу. Під час турніру Qatar Airways перерозподілив до 70% своїх польотів. У Доху будуть організовані додаткові вильоти на шкоду інших рейсів.

Qatar Airways має намір збільшити кількість рейсів до Дохи на шкоду іншим маршрутам.  Фото: Juke Schweizer/wikimedia.org

Інші авіакомпанії також збільшують кількість польотів до Катару. У країні для прийому літаків навіть знов відкрили старий аеропорт. “Це величезний виклик – задовольнити швидкозростаючий запит такої величезної кількості вболівальників”, – сказав генеральний директор Qatar Airways Акбар аль-Бакер.

Читайте також:  Amnesty International: латвійська влада застосовувала тортури

Брак персоналу в Катарі

Невеликий за площею Катар стикається з величезною проблемою нестачі персоналу. Країна готується прийняти за місяць 1,2 мільйонів уболівальників. Очікується, що така велика кількість туристів у країні вплине на інфраструктуру Катару. Також під загрозою сфери гостинності та безпеки.

Водночас громадські діячі побоюються недотримання вимог з охорони праці та здоров’я. Раніше з’явилася інформація, що на турнірі будуть організовані перевірки, які мають припиняти переробки на робочому місці та будь-яку іншу експлуатацію персоналу.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я