Новий музичний рекорд Тейлор Свіфт

0
260

Реліз Midnights побив рекорд потокового мовлення Spotify.

Музичний рекорд Тейлор Свіфт

Новий альбом Midnights поп-мегазірки Тейлор Свіфт вийшов у п’ятницю, 21 жовтня. Менш як за 24 години гігант музичного стримінгу оголосив, що альбом зібрав найбільшу кількість переглядів за перший день. Цей музичний рекорд Тейлор Свіфт удалося поставити завдяки підтримці шанувальників.

Читайте також: Співачка Тейлор Свіфт отримала звання почесного лікаря.

Співачка подякувала своїм фанатам за те, що вони «зробили щось дивовижне» з її релізом. «Не встиг годинник пробити опівночі 22 жовтня, як Тейлор Свіфт побила рекорд за кількістю переглядів альбому за один день в історії Spotify. Вітаємо, taylorswift13», — прокоментував офіційний обліковий запис платформи в Твіттері.

Реагуючи на новину, Свіфт написала: «Як мені так пощастило, що ви, хлопці, тут робите щось таке дивовижне?! Що взагалі щойно сталося?!».

Про новий альбом Свіфт розповіла в останні хвилини церемонії MTV VMAs у Нью-Джерсі в серпні. Тим самим співачка застала зненацька фанатів.

Новий музичний рекорд Тейлор Свіфт: альбом Midnights

«13 безсонних ночей, розкиданих по всьому моєму житті» та «подорож через жахи та солодкі сни» – таку характеристику альбому дала співачка. У ньому вона відійшла від інди-мотивів двох останніх великих релізів (Folklore та Evermore). Натомість у піснях з’явилася електроніка, синті-поп, а іноді навіть ритми з впливом хіп-хопу.

Пізніше Свіфт розповіла, що пісні в Midnights були натхненні п’ятьма різними речами. Серед них самобичування та фантазії про помсту. А також роздуми про те, що могло б бути, закоханість та розрив стосунків. «Життя може бути темним, зоряним, хмарним, жахливим, електризуючим, гарячим, холодним, романтичним або самотнім. Прямо як «Північ»».

На обкладинці нового альбому зображено саму Тейлор Свіфт у світлому образі з мерехтливими блакитними тінями на очах. Крім цього, до Midnights було випущено ще три інші обкладинки у різних кольорах.

Читайте також:  Картину-загадку да Вінчі виставлять у Саудівській Аравії

Створення альбому

Більшу частину альбому співачка знову написала разом із Джеком Антоноффом, солістом рок-гурту Bleachers.

У пості Instagram, присвяченому виходу Midnights, вона поділилася фотографією себе із співавторами та виділила Антоноффа як свого «другого пілота».

Ми виношували ідеї та написали кілька речей, які нам сподобалися. Але Midnights насправді вилився з нас, коли наші партнери (обидва актори) разом знімалися у фільмі в Панамі.

«Ми з Джеком опинилися знову в Нью-Йорку, одні записувалися щоночі, не спали допізна і досліджували старі спогади і минулі півночі».

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я