Новий старт для енергетичного переходу

0
35

Вайль назвав історичним днем ​​заплановане на суботу відключення трьох атомних електростанцій, що залишилися.

Вайль: Новий старт для енергетичного переходу

Вайль: Новий старт для енергетичного переходу

Прем’єр-міністр Нижньої Саксонії Стефан Вайль з оптимізмом дивиться на кінець атомної енергетики, що наближається, в Німеччині. «Кінець ядерної енергетики – це також остаточний новий старт для енергетичного переходу: Тепер усі зацікавлені сторони можуть повністю переключити рубильник та зосередитися на розширенні відновлюваних джерел енергії та використанні екологічно чистої водневої технології», – заявив у п’ятницю політик від СДПН. Нижня Саксонія хоче стати рушійною силою з «безпечним, чистим та надійним» енергопостачанням, особливо за рахунок вітру та сонця.

Вайль назвав історичним днем ​​заплановане на суботу відключення трьох атомних електростанцій, що залишилися. «Цим ми підводимо межу під конфліктом навколо використання атомної енергії, який триває вже кілька десятиліть», – сказав глава уряду. Він наголосив, що Нижня Саксонія усвідомлює можливість конфлікту, а також ризики та небезпеки цієї технології, особливо на тлі спірних випадків транспортування ядерних відходів. «Ядерна енергія просто не є «чистою», а залишає після себе на багато поколінь вкрай небезпечні для людини та навколишнього середовища радіаційні відходи», – сказав він.

У суботу АЕС «Емсланд» у Лінгені буде відключена від мережі після приблизно 35 років роботи, разом із реакторами «Неккарвестхайм-2» у Баден-Вюртемберзі та «Ізар-2» у Баварії. Закінчення виробництва атомної енергії в Німеччині, яке взагалі планувалося на кінець 2022 року, було перенесено на середину квітня через агресивну війну Росії проти України та спричинену нею енергетичну кризу.

Читайте також:

Читайте також:  захисні заходи фон дер Ляйєн

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :