Нью-Делі страждає від мавп: влада шукає рішення

0
286

Тварини влаштували справжні заворушення.

Нью-Делі страждає від мавп: влада шукає рішення фото 1

У столиці Індії не перший рік борються із поширеною для цієї країни проблемою. Нью-Делі страждає від мавп, які нападають на людей, крадуть їжу та речі та забираються до будинків. Іноді від дій тварин гинуть діти та дорослі.

Нью-Делі страждає від мавп

У Нью-Делі протягом багатьох років відбуваються справжні заворушення через мавпи. Вони нерідко забираються до будинків місцевих жителів, відчиняють дверцята шаф і холодильників, крадуть речі та продукти. Тварини також іноді забираються на дахи будинків та ламають супутникові тарілки. Крім того, вони нападають на місцевих мешканців та кусають їх.

У дивовижній країні траплялися і гучні випадки, створені мавпами. Наприклад, у столиці тварини забралися до медичної лабораторії та витягли звідти зразки крові пацієнтів, а також тести на коронавірус. Ще одна безпрецедентна ситуація сталася кілька років тому. Коли заступник мера столиці сидів на терасі свого будинку та читав газету, до нього підійшли мавпи. Він почав від них тікати та впав, після чого помер.

Причини проблеми

Вже багато років мешканці столиці намагаються вирішити проблему. Однак на сьогоднішній день конфлікту не вирішено. Активісти з організації захисту тварин Wildlife SOS говорять про те, що основна причина такої поведінки мавп полягає в тому, що людина руйнує природне середовище проживання тварин. Люди забирають у багатьох тварин будинок, будують свої житла та забруднюють водойми.

Нью-Делі страждає від мавп, люди забруднюють водоймища.  Фото: Yogendra Singh/pexels.com

Ще одна причина проблеми, пов’язаної з мавпами, полягає у тому, що тварини у столиці відчувають продовольчу безпеку. Вони легко знаходять їжу в будинках місцевих жителів, а також на смітниках. Крім того, багато хто сам нерідко підгодовує мавп. Оскільки тварини не бояться голоду та почуваються безпечно, вони більше розмножуються.

Читайте також:  Земля нагріється на два градуси до кінця століття

Нью-Делі страждає від мавп: як вирішується проблема

Влада міста намагається різними способами вирішити ситуацію. Наприклад, ловці мавп відловлюють тварин у центрі міста, а також у будинках місцевих мешканців. Крім того, людей просять не підгодовувати мавп, оскільки це лише ускладнює процес вирішення ситуації.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я