«Обійми смерті»: в Індонезії пітон з’їв жінку

0
441

Пошукова група знайшла рептилію, розрізала їй живіт та виявила тіло загиблої.

В Індонезії пітон з'їв жінку

В Індонезії пітон з’їв жінку, яка 23 жовтня вранці пішла на роботу. Це був останній раз, коли сім’я бачила її живою. Змію з тілом жінки всередині знайшли наступного ранку.

54-річна Джахра недільного ранку пішла на роботу. Жінка була обрізувачем дерев на індонезійській плантації каучуку. Коли того дня Джахра не прийшла додому, її чоловік забив на сполох і пішов шукати дружину.

У лісі чоловік знайшов речі Джахри. Взуття та одяг жінки лежали на землі. Наступного ранку група рятувальників, яка розшукувала Джахру, натрапила на 7-метрову змію. Живіт рептилії був сильно роздутий.

В Індонезії пітон з’їв жінку: тіло жертви залишилося цілим

Пошукова група вбила змію та розкрила їй живіт. Усередині рептилії було тіло зниклої жінки. Оскільки воно було цілим, група зрозуміла, що Джахра була проковтнута незадовго до виявлення рептилії.

Змію знайшли неподалік села Бетара в індонезійській провінції Джамбі, розташованому на острові Суматра.

В Індонезії пітон з’їв жінку: часто таке трапляється

Неотруйні пітони, як правило, вважають за краще не нападати на людей. Ці рептилії віддають перевагу дрібнішим тваринам, якими вони харчуються. Але іноді люди теж стають їхньою здобиччю.

Директор Індонезійського фонду герпетофауни Натан Руслі підозрює, що швидше за все жінку з’їв сітчастий пітон. Цей вид є єдиною рептилією, що мешкає в Суматранскій провінції Джамбі, яка досить велика, щоб з’їсти дорослу людину.

Підтверджені випадки, подібні до цієї трагедії, відбуваються приблизно раз на рік.

Читайте також:  Кадиров закликав прати з лиця землі цілі міста

«Більшість подій — це ситуації з фермерами, які працюють на плантаціях каучуку та какао на Суматрі та Сулавесі. Найчастіше таке відбувається вночі», — повідомив індонезійський експерт зі змій та професор Технологічного інституту Бандунга Джоко Іскандар.

За словами експертів, напади пітонів на людей в Індонезії відбуваються все частіше. Оскільки місцеві жителі вторгаються в їхнє довкілля.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я