Обсяг замовлень машинобудівних заводів Німеччини впав

0
46

Значне зниження числа замовлень: У лютому обсяг був на 17 % нижчим від рівня попереднього року. Промисловість страждає також від економічної невизначеності.

Обсяг замовлень машинобудівних заводів Німеччини впав

Обсяг замовлень машинобудівних заводів Німеччини впав

Німецькі виробники машин та обладнання продовжують боротися зі стриманістю покупців. Обсяг замовлень машинобудівних заводів: У лютому обсяг нових замовлень з урахуванням зростання цін (в реальному вираженні) був на 17 % нижчим за рівень минулого року, повідомила у Франкфурті галузева асоціація VDMA.

“Зниження пояснюється, зокрема, тим, що економічна ситуація продовжує характеризуватись численними проблемами, що викликає стриманість у багатьох інвесторів”, – пояснив економічний експерт VDMA Олаф Вортманн.

Крім того, згідно з даними, того ж місяця минулого року було особливо багато замовлень. «Це встановило високу планку для замовлень у лютому цього року», – сказав Вортманн. У менш волатильний тримісячний період із грудня 2022 року до лютого 2023 року замовлення впали на 17 % у реальному вираженні порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Річний баланс ключової галузі Німеччини опинився у мінусі

У 2022 році в цілому спад замовлень в останньому кварталі призвів до того, що річний баланс ключової галузі Німеччини, орієнтованої на експорт і що нараховує більше мільйона працівників, виявився в мінусі: обсяг замовлень, що надійшли, в реальному вираженні виявився на чотири відсотки нижче торішнього показника. У поточному році VDMA очікує невелике зниження виробництва на два відсотки у реальному вираженні, згідно з попередньою інформацією.

Читайте також:

Читайте також:  Поліпшення постачання питної води та відведення стічних вод

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :