Паливо на Великдень не подорожчає

0
41

Проте глава Бундескартелламту рекомендує автомобілістам бути уважними до цін при заправці перед відпусткою. Паливо, як і раніше, найдешевше «пізно ввечері та вночі».

Паливо на Великдень не подорожчає

Паливо на Великдень не подорожчає

Поки що Федеральне відомство по боротьбі з картелями не бачить ознак того, що ціни на бензин та дизельне паливо зросли виключно через початок великодніх свят. Паливо на Великдень не подорожчає: Тим не менш, президент антимонопольного відомства Андреас Мундт рекомендував автомобілістам перед початком свят заправитися ґрунтовніше.

«Порівнювати вигідно – особливо за тривалих поїздок у відпустку. Як і раніше, найдешевше заправлятися пізно ввечері і вночі», – сказав Мундт.

Найдешевше заправлятися пізно ввечері та вночі

Заправні станції дуже часто змінюють свої ціни, наголосив він. Тому ціни на одній і тій же АЗС часто сильно різняться залежно від часу. Проте вже протягом двох тижнів влада спостерігає, що звична картина цін із високими ранковими піками поступово змінюється. «Ранковий пік цін – і, отже, рівень коливання цін – нині значно нижчий», – повідомили у відомстві.

Середня ціна на бензин E5 у березні склала 1,82 євро за літр, згідно з даними Бундескартелламту. Бензин E10 коштував у середньому 1,77 євро за літр, а дизельне паливо – 1,72 євро за літр.

Читайте також:

Читайте також:  Легалізація каннабісу вже скоро: наскільки поповниться скарбниця

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :