Pampers запустив програму “Велика турбота

0
26

Мама шістьох дітей Вікторія Момінбаєва приєдналася до благодійної програми Pampers “Велика турбота – найменшим!”, повідомили в компанії.

У Казахстані понад 20 тисяч дітей щорічно народжуються недоношеними. Через низьку вагу, малих об'ємів тіла, загострену чутливість шкіри та загальну вразливість організму таким малюкам потрібні не тільки лікарське спостереження та медичні процедури, але й особливий щоденний догляд.

Спільно з Червоним Півмісяцем Казахстану Pampers запустив благодійну програму “Велика турбота – найменшим!” на підтримку малюків, що народилися раніше за термін. У рамках кампанії спеціальні підгузки для недоношених малюків будуть безоплатно передані у шість найбільших перинатальних центрів та дитячих лікарень Казахстану, а також будуть перераховані кошти на реабілітацію дітей, які народилися раніше за термін.

За даними досліджень [1]99% медсестер з відділень інтенсивної терапії для новонароджених вважають, що звичайні підгузки не підходять малюкам з екстремально низькою масою тіла. Шкіра малюків, що народилися раніше терміну, дуже вразлива. Тому особливо важливо, щоб підгузки для таких дітей не тільки ідеально підходили за розміром, а й забезпечували миттєве вбирання, захист від перебігу, були тонкими та м'якими.

Для таких особливих випадків створено Pampers Preemie Protection. Ці мініатюрні підгузки – результат численних досліджень та співпраці з педіатрами та медсестрами відділення інтенсивної терапії. Вужча зона між ніжками і м'які манжети забезпечують комфортну посадку, а безрозмірна застібка з легкою фіксацією дають щільне прилягання без протікань. Спеціальні підгузки доступні у трьох розмірах, вони підходять навіть малюкам із екстремально низькою масою тіла – менше 800 грамів.

“Адаптація до позаутробного життя у малюків, які з'явилися на світ раніше терміну, проходить довше і важче. Саме тому важливо створити для них виключно сприятливі умови в перші тижні життя, – зауважила Ляззат Оналбаєва, керівник відділу контролю якості медичних послуг у неонатології Центру перинатології та дитячої кардіохірургії, – Ми раді, що, завдяки цій добрій програмі, у нас з'явилася можливість давати таким дітям ще більше уваги та турботи”.

Читайте також:  аварія з вантажівкою сталася на трасі в Акмолінській області

У цей складний період мамам та татам теж потрібна підтримка. Досвід інших батьків, які опинилися у схожій ситуації, історії малюків, які успішно пройшли реабілітацію – це те, що вселяє надію та допомагає передавати її разом із теплом та турботою своїм малюкам. Щоб підтримати батьків недоношених малюків, мама шістьох дітей, відома бізнес-вумен та громадський діяч Вікторія Момінбаєва поділилася своєю непростою історією народження малюка раніше терміну.

“Мої вагітності – це мої періоди затишшя. У цей час я нікуди не поспішаю, спокійна і багато лежу. Такий режим мені необхідний. Практично всі мої шість вагітностей протікали досить складно, я лежала на збереженні. Мій третій син народився недоношеним і двадцять днів пролежав у пологовому будинку.Я зціджувала молоко, яке лікарі за грамами вводили малюкові в шлунок.Це був дуже складний період для нашої родини,розповіла Вікторія Момінбаєва. – Малюки, народжені раніше терміну, потребують ще більшої турботи та уваги з боку батьків. Я рада приєднатися до цієї благодійної програми, підтримка, що надається, дуже необхідна малюкам”.

Подарувати своє тепло та турботу діткам, які так поспішали з'явитися на світ, можуть усі охочі. Щоб приєднатися до благодійної кампанії, потрібно просто поповнити запас підгузків чи трусиків для вашої дитини. Вибираючи Pampers у торгових мережах Magnum та “Дитячий Світ”, ви вносите свій внесок у розвиток програми допомоги малюкам, які народилися раніше терміну.

Про бренд Pampers®

Протягом понад 50 років батьки довіряють Pampers турботу про своїх дітей. Pampers входить до складу компанії Procter & Gamble та є брендом підгузків №1 у світі. Щодня понад 25 мільйонів малюків у 100 країнах носять Pampers. Бренд пропонує підгузки, серветки та трусики для захисту та комфорту на кожному етапі розвитку дитини.

Читайте також:  Які порушення "бачать" нові камери "Сергек"

[1] Незалежне опитування понад 150 медсестер, проведене у COINN — Раді Міжнародної конференції медсестер з новонароджених.

*Матеріал підготовлений за підтримки Procter & Gamble

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я