Печіння, свербіж, дискомфорт та біль під час інтимної близькості – перші симптоми сухості статевих шляхів у жінок. Його …

0
24

Печіння, свербіж, дискомфорт та біль під час інтимної близькості – перші симптоми сухості статевих шляхів у жінок. 🧐Його ще називають атрофічний вагініт.

З цим явищем зустрічається кожна друга жінка у період менопаузи. 🔺Сухість може з’являтися й у жінок молодшого віку.

Причинами цього є:

📌низький рівень естрогенів – знижується під час менопаузи та при ендокринних захворюваннях;

Під час менопаузи у жінки відсутня овуляція. Яєчники не виробляють фолікули, а фолікул відповідає за синтез естрогену. Тому жінки в період менопаузи частіше стикаються з цією проблемою.

📌синдром Шегрена (сухий синдром) – імунне захворювання, при якому відбувається ураження слизових оболонок очей, ротової порожнини, горла та піхви;

📌лікарські препарати – антиестрогенні засоби, які застосовують для лікування раку грудей, деякі препарати для лікування алергії, бронхіальної астми та депресії;

📌алергія на засоби особистої гігієни, парфумерію, контактні контрацептиви.

Діагностувати сухість може лише акушер-гінеколог після огляду та результатів аналізів.✔️ Відповідно до цього він призначає лікування.

💊Це може бути лікування гормональними свічками або препаратами, лазерна терапія або ж інтимна пластика. Все залежить від самого організму та ступеню проблеми.

✅А щоб запобігти цьому – необхідно своєчасно лікувати гінекологічні захворювання та регулярно відвідувати гінеколога, щоб недопустити або ж швидко вирішити проблему.

Будьте здорові та в гармонії з собою і тілом.🥰

Читайте також:  Наташя?!На виставці в Саудівській Аравії анонсували нового робота.Проте розр...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я