Підвищення зарплат персоналу індустрії гостинності

0
87

Дія колективного договору поширюватиметься на працівників та роботодавців Бремена, які раніше не були ним пов’язані.

Підвищення зарплат персоналу

Підвищення зарплат персоналу у сфері громадського харчування, готельного та ресторанного бізнесу у землі Бремен стало наслідком ініціативи Сенату.

Сенат Бремена та його партнери покращують умови роботи та оплату праці в індустрії гостинності. З цією метою зміцнюються колективні договори та підвищується кваліфікація співробітників.

Підвищення зарплат персоналу індустрії гостинності

Сенатор з економічних питань, праці та Європи Крістіна Фогт підписала документ про оголошення чинного колективного договору про оплату праці в індустрії гостинності землі Бремен загальнообов’язковим. Відповідну декларацію було опубліковано у Віснику федерального законодавства 19 жовтня 2022 року.

Підвищення зарплат персоналу у промисловості гостинності Бремена.  Фото: facebook.com/facebook.com
Співробітники індустрії гостинності Бремена отримуватимуть підвищену оплату праці. Сенатор заявила, що завдяки декларації заробітна плата підвищується на 30 центів на годину. Це стосується всіх співробітників індустрії гостинності Бремена, тобто працівників готелів, ресторанів та громадського харчування.

Фогт наголосила, що часто під час пандемії робочий день працівників скорочувався. Тому багато хто був змушений отримувати знижену в середньому на 16% зарплату. Проте після запровадження єдиної мінімальної заробітної плати всім співробітників готельної і ресторанної індустрії ця ситуація зміниться.

Фогт із жалем наголосила, що кількість колективних договорів з часом зменшується. Але, на думку сенатора, необхідно продовжувати забезпечувати підвищення заробітної плати та покращення умов праці персоналу в індустрії гостинності. Це має значення для туристичного бізнесу Бремена, оскільки добрі умови залучають кваліфікованих співробітників.

Сторони колективного договору

Сенатор подякувала всім учасникам колективного договору, які ініціювали створення декларації. А також Фогт наголосила на комітеті з колективних договорів землі Бремен, завдяки якому декларацію було опубліковано. Ця робота у землі Бремен тривала з березня 2022 року.

Читайте також:  Банкрутства в Німеччині: де їх найбільше

Завдяки DEHOGA Landesverband Bremen eV та профспілці працівників харчової промисловості та громадського харчування NGG, сторонам колективного договору вдалося подати заявку на декларацію. Вони брали участь у відповідності чинного колективного договору про оплату праці готельного бізнесу.

Тепер дія договору поширюватиметься на працівників та роботодавців, які раніше не були ним пов’язані. Крім того, працівники отримають право на пільги, зазначені у колективному договорі. Додаткова інформація про колективний договір є на цьому сайті.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :