Пільги з прибуткового податку: як отримати

0
90

Деякі громадяни можуть відшкодувати витрати, згадавши їх у щомісячному вирахуванні прибуткового податку.

Пільги з прибуткового податку

Отже, отримання податкового відрахування — складна процедура. Слід врахувати кілька нюансів та грамотно підійти до питання. Для того, щоб відшкодувати деякі витрати, необхідно подати заяву на отримання допомоги до податкової інспекції. Наразі громадяни можуть оформлювати заявки на 2023 рік. Отримати пільги з прибуткового податку можуть багато хто.

Отримання великого відшкодування під час подання декларації про доходи може бути приємним. Однак у період зростання цін кожна копійка на рахунку. Якщо гроші вам знадобляться раніше, у період високої інфляції, ви можете зробити так, що вони не потраплять до податкової інспекції. Це можливо за наявності заяви про зниження податку на заробітну плату та відповідне надання безподаткової допомоги. Про це заявила Даніела Карбе-Гесслер із Асоціації платників податків.

Ця процедура збільшує щомісячний чистий дохід платників податків. Наприклад, податкова інспекція надасть пільги, якщо загальна сума вирахуваних витрат перевищує 600 євро на рік.

Пільги з прибуткового податку

Наприклад, витрати можуть бути пов’язані з тривалими поїздками на роботу, навчанням або облаштуванням домашнього офісу. Роботодавець отримує безподаткову допомогу від податкової інспекції в рамках заробітної плати та враховує її щомісяця. Допомога надається тільки в тому випадку, якщо витрати перевищують розмір одноразової допомоги працівника (1 200 євро), яка в будь-якому випадку вже враховується.

Дитячі посібники або збитки від інших видів доходу (здача в оренду або комерційна діяльність) також можуть бути враховані. Вони дозволять зменшити щомісячний податок на заробітну плату.

Подайте заявку прямо зараз

Для того, щоб ці суми були враховані роботодавцем при вирахуванні податку на заробітну плату, працівники повинні подати заяву. Його слід направити до відповідного податкового управління. Заявку можна подавати з жовтня – на 2023 рік. Зробити це потрібно не пізніше за листопад наступного року. Про це заявила Карбе Гесслер. Податкові органи приймають заяви як у паперовому вигляді, і через портал Elster.

Читайте також:  Бундестаг: боротьба за енергетичні резерви

Без відповідної заяви витрати можуть бути заявлені лише у рамках декларації про доходи. Завдяки безподатковій пільзі платники податків одержують виплати раніше.

Ті, хто претендує на отримання пільги щодо прибуткового податку, мають подати податкову декларацію наприкінці року. У такий спосіб податкові органи перевіряють відповідні суми.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :