Після пандемії багато німців готові змінити роботу

0
33

Пандемія змусила багатьох працівників усвідомити, наскільки важко їм доводиться. Багато хто шукає нову роботу. Їхні перспективи на ринку працевлаштування хороші.

Після пандемії багато німців готові змінити роботу

Після пандемії багато німців готові змінити роботу

Згідно з новим опитуванням, через три роки після першого випадку блокування Corona Lockdown у Німеччині зросла готовність співробітників до зміни роботи. Багато німців готові змінити роботу: Тільки близько 55% респондентів змогли повністю погодитися із твердженням, що через рік вони мають намір як і раніше працювати у того ж роботодавця.

Це випливає з результатів недавнього опитування консалтингової фірми Gallup, які будуть представлені в середу і є у розпорядженні Deutsche Presse-Agentur. У 2019 році ця частка, як і раніше, становила майже 75 %. Потім у перші два роки пандемії, починаючи з 2020 року, вона значно знизиться і становитиме близько 60%.

Занадто високе навантаження на багатьох робочих місцях

На думку профспілки Verdi, зростаюче бажання змінити роботу, особливо в професіях, які стосуються системи, таких як медсестри або служби швидкої допомоги, також може бути пов’язане зі стресами, які стали особливо помітними під час пандемії. «Впевненість у тому, що людина працює на роботі, яка не викликає у неї особливих питань і до якої висуваються певні вимоги, була похитана постійною роботою на межі», – сказав Крістіан Вілле з відділу інновацій та гарної роботи профспілки.

Опитування в службах екстреної допомоги, наприклад, показали, що 58% співробітників припускають, що через навантаження, що росте, вони зможуть займатися цією роботою і цією професією ще максимум десять років. Двадцять п’ять відсотків навіть розраховують лише на п’ять років.

Нюрнберзький інститут дослідження зайнятості (IAB) також бачить наслідки пандемії на ринку праці – на краще чи гірше. Цифровізація, наприклад, здобула поштовх до розвитку, сказав представник інституту у відповідь на запитання. Однак у той же час збільшився розрив між компаніями, які дуже просунулися в цій галузі та тими, хто відстає.

Читайте також:  Хабек хоче прискорити розвиток сонячної енергетики у Німеччині

Ринок праці демонструє стійкість

“Готовність до змін постійно зростає”, – повідомляє Gallup на основі власного дослідження. Це також пов’язано з тим, що впевненість у тому, що можна швидко знайти щось нове зараз особливо висока. Понад 80% опитаних Gallup працівників вважають, що зараз “добрий час” для пошуку роботи. Це найвищий показник принаймні з 2009 р. У перший рік кризи лише трохи більше третини вважали свої шанси на ринку праці настільки високими.

Незважаючи на кризу пандемії та наслідки агресивної війни Росії в Україні, німецький ринок праці останніми роками був надзвичайно стійкий. Більше того, нині навряд чи знайдеться галузь, яка не відчувала б відчайдушної потреби у кадрах та кваліфікованих працівниках.

Німці готові змінити роботу: Незадоволення менеджерами

Тому, як повідомив партнер Gallup Па Синян, компаніям необхідно активніше залучати співробітників – як майбутніх, так і працюючих. «Компанії, які не приймуть цілеспрямованих контрзаходів зараз, впадуть в халепу і тим самим погрозять свою конкурентоспроможність у довгостроковій перспективі», – сказав він.

Згідно з дослідженням, необхідно надолужувати втрачене, особливо серед керівників. За даними дослідження, майже 40% працівників не задоволені своїми начальниками або задоволені лише помірною мірою. «Отримані дані свідчать про те, що керівники мають значний потенціал для того, щоб керувати співробітниками таким чином, щоб вони могли краще виконувати свою роботу і мотивувати їх ходити на роботу», – заявили в Gallup. Точніших даних в опитуванні немає.

Читайте також:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :