Пітер Берінгер (АдГ) дав економічний прогноз на 2023 рік

0
109

Такого стану економіки у Німеччині не було вже 70 років.

Економічний прогноз на 2023 рік

Пітер Берінгер, представник партії Альтернатива для Німеччини (АдГ), дав економічний прогноз на 2023 рік. За його словами, інфляція викличе у Німеччині економічну бурю.

Вересневі показники інфляції сягнули 10%. Такого стану економіки у Німеччині не було вже 70 років. Різке збільшення цін та падіння попиту на кредитування у будівництві, а також збільшення відсоткових ставок у цій галузі дають економістам можливість зрозуміти, якими наслідками обернеться ця ситуація. Крім того, за прогнозами науково-дослідних інститутів в економіці Німеччини, очікується зниження показників у 2023 році. Про це заявляє, зокрема, IW Cologne.

Економічний прогноз на 2023 рік

У зв’язку із цією ситуацією Берінгер зробив заяву. За його словами, рівень інфляції у Німеччині досяг критичної позначки. На думку Берінгера, політики ухвалювали катастрофічні рішення, які можна назвати неспроможними, оскільки головний показник їхньої діяльності — це стан суспільства, а воно продовжує шлях до злиднів.

Тобто громадяни, за словами голови бюджетного комітету АдГ, витрачають більшу частину свого доходу на прожитковий мінімум. Про те, щоб робити заощадження, сьогодні не може бути й мови. Попит на кредитування в будівельній галузі знижується, і це, на думку Берінгера, стає показником економічної ситуації. Представник АдГ вважає, що надалі це означатиме, що домогосподарства Німеччини не зможуть жити у власних квартирах та бути здатними до самозабезпечення.

Представник партії
Крім того, банкрутство корпорацій та рецесія, на думку Берінгера, викличуть зростання безробіття наприкінці 2022 року. Зупинити інфляцію практично неможливо. Її темпи зростання, за словами голови бюджетного комітету, подвоїться 2023 року.

Ефект доміно

Берінгер сумнівається у фінансовій стабільності Німеччини нині внаслідок економічної кризи. Він пов’язує нинішню ситуацію з проблемами у бізнесі банків, а також із низькою купівельною спроможністю споживачів. Попит падає, а відсоткові ставки зростають. Ці симптоми говорять про фінансовий стан домогосподарств ФРН, який, на думку Берінгера, стрімко погіршуватиметься.

Читайте також:  Мільярди для акціонерів: компанії виплачують рекордні дивіденди

Економіст вважає, що стабільність Німеччини викликатиме сумніви у інвесторів. Берінгер порівнює цю ситуацію з фінансовою кризою США у 2007–2008 роках. Він, за словами економіста, розпочинався так само. А також Берінгер згадує позицію МВФ, який попереджає про погіршення ліквідності економіки та можливий ефект доміно.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :