Південна Корея посилить підтримку провідних галузей країни

0
475

Чиновники планують зміцнити світове лідерство Південної Кореї у виробництві акумуляторів.

Південна Корея посилить підтримку

Південна Корея посилить підтримку провідних галузей країни, аби стимулювати економіку. Власне, чиновники озвучили свої обіцянки одразу після того, як Центральний банк оприлюднив дані про економічне зростання країни.

Південна Корея посилить підтримку провідних галузей, щоб мінімізувати економічні ризики

Таким чином, Південна Корея посилить підтримку будівництва та послабить фінансове регулювання сектору. За словами чиновників, це допоможе збільшити кількість угод із житлом. Наприклад, підвищити коефіцієнт максимального іпотечного кредитування у Сеулі до 50%.

За заявою міністра земельних ресурсів, Південна Корея планує отримати якнайбільше будівельних проектів в інших країнах. Зокрема, в державах з високим рівнем продуктивності енергії на тлі зростання цін на енергоносії.

Крім того, уряд посилить підтримку виробників акумуляторних батарей та суднобудування. Як пояснюють представники влади, це допоможе більшою мірою мінімізувати економічні ризики.

Наступного місяця уряд оголосить про подальші плани щодо розвитку виробництва акумуляторних батарей у країні. Про це повідомило Міністерство торгівлі, промисловості та енергетики Південної Кореї. Нові заходи підтримки промисловості спрямовані на зміцнення світового лідерства південнокорейських виробників акумуляторних батарей.

Економіка Південної Кореї постраждала через зменшення обсягів експорту

Як виявилося, економічне зростання Південної Кореї в третьому кварталі досягло найнижчого рівня за рік. Хоча перевершив прогнози аналітиків, які очікували найгірших результатів через зниження обсягу експорту. Як відомо, стійкість корейської економіки більшою мірою залежить міжнародної торгівлі.

Економіка Південної Кореї постраждала через зменшення обсягів експорту.  Фото: Everyonephoto Studio/shutterstock.com

Як зазначає міністр фінансів Чу Кен Хо, економіка країни стикається з новими ризиками через глобальні збої, що продовжуються, в ланцюжку поставок. А також стрімкого зростання інфляції у всьому світі.

На думку головного економіста інвестиційної компанії HI Investment & Securities, сьогоднішні показники стають неактуальними на тлі внутрішнього та світового попиту. Власне, незважаючи на невелике зростання, четверта за величиною економіка Азії стрімко втрачає темпи зростання через слабкий попит закордонних споживачів.

Читайте також:  ЧС з футболу в Катарі: програми для вболівальників небезпечні

Зазначимо, що економіка Китаю також постраждала через зниження обсягів торгівлі. Крім суворих коронавірусних обмежень, інфляція та геополітична напруженість зменшила попит на китайську продукцію у США та Європі.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я