Планування виробництва водню у Шведті

0
40

Siemens Energy було доручено розробити технічну концепцію виробництва зеленого водню на НПЗ.

Планування виробництва водню у Шведті

Планування виробництва водню у Шведті

Нафтопереробний завод PCK у Шведті просуває свої плани щодо виробництва водню. Siemens Energy було доручено розробити технічну концепцію виробництва зеленого водню на НПЗ, оголосила компанія в середу. Вона передбачає планове використання 100-мегаватних електролізерів.

У найближчі кілька років продукція НПЗ зміниться для досягнення амбітних цілей захисту клімату, як сказав представник керівництва Ральф Шайрер, згідно з заявою. «Зелений» водень відіграватиме вирішальну роль у процесі перетворень у регіоні, вважають у компанії.

Цей газ, який виробляється кліматично-нейтральним способом, є важливим будівельним блоком для енергетичного переходу для уряду Німеччини. У процесі, відомому як електроліз, вода розщеплюється на водень та кисень з використанням екологічно чистої електроенергії.

Федеральний уряд і федеральна земля прагнуть переорієнтувати промисловий майданчик у Шведті. З січня, за рішенням федерального уряду через війну в Україні, російська нафта більше не надходить на НПЗ трубопроводом «Дружба». За власними даними, НПЗ PCK останнім часом працював приблизно на 60% своєї потужності. Нафта надходить у Шведт альтернативно через порти Ростока та Гданська, а також із Казахстану.

Читайте також:

Читайте також:  Китайський експорт зростає повільніше – імпорт значно падає

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :