Планується удосконалення для гальмування цін на енергію

0
44

З початку року федеральний уряд стримує високі ціни на електроенергію та газ за допомогою граничних тарифів. Однак, сума залежить від споживання за попередній рік.

Планується удосконалення для гальмування цін на енергію

Планується удосконалення для гальмування цін на енергію

Для компаній у сфері громадського харчування, які постраждали від закриття підприємств внаслідок пандемії чи повені, планується покращити державне гальмування цін на енергоносії. Про це було оголошено сьогодні у колах Федерального міністерства фінансів.

Досі гальмування цін на енергію для підприємств ґрунтувалося на споживанні 2021 року. Однак у 2021 році споживання було значно нижчим за нормальний рівень через наслідки пандемії та захисних заходів, введених у багатьох секторах, сказали вони. Одним із прикладів є готельний бізнес та індустрія громадського харчування. Крім того, у 2021 році склалася ситуація з компаніями з Рейнланд-Пфальца та Північного Рейну-Вестфалії, які постраждали від наслідків повені.

Рішення про зміну гальма цін на енергоносії буде ухвалено кабінетом міністрів у середу. Конкретно план полягає в тому, що компанії, які у 2021 році споживали принаймні на 50 відсотків менше енергії, ніж у 2019 році, а також можуть довести, що вони отримали допомогу за програмою «Корона» або допомогу від повені, отримають одноразову компенсацію. від цінового гальма В результаті як базовий рік використовуватиметься 2019 рік, а не 2021. Для отримання компенсації необхідно буде подати заявку. Обмеження de minimis у розмірі 1 000 євро для електроенергії та 10 000 євро для газу та тепла має гарантувати, що увага буде зосереджена на реальних випадках важких умов.

Читайте також:

Читайте також:  Група Rewe збільшила оборот майже до 85 мільярдів євро

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :