Поліпшення постачання питної води та відведення стічних вод

0
37

Загалом державна адміністрація профінансувала 39 проектів щодо покращення питного водопостачання та відведення стічних вод на суму 21,6 мільйона євро.

Поліпшення постачання питної води та відведення стічних вод

Поліпшення постачання питної води та відведення стічних вод

У Саксонії-Анхальт 95,22% із приблизно 2,2 мільйонів жителів підключено до центральної каналізаційної системи, за даними адміністрації землі. Наразі реалізується 29 проектів з прокладання 34,3 км каналізаційних труб та будівництва нової очисної станції у Трезебурзі для Zweckverband Ostharz (Асоціація Східного Гарцу), за словами представника відомства у Галлі.

Після цього до центральних очисних споруд можна буде підключити ще близько 5360 мешканців. Нові підключення замінять існуючі, частково застарілі, децентралізовані станції та невеликі очисні споруди. Стан порушених водойм буде покращено, йдеться в повідомленні.

Крім того, наразі реалізується десять будівельних проектів із прокладки загалом 17,4 км труб питного водопостачання. Після їх завершення ще 7250 осіб зможуть отримувати покращену питну воду відповідно до Постанови про питну воду.

Загалом державна адміністрація профінансувала 39 проектів щодо покращення питного водопостачання та відведення стічних вод на суму 21,6 мільйона євро. Запланована сума інвестицій становить близько 50 мільйонів євро.

Читайте також:

Читайте також:  Акції Adidas серйозно впали у ціні

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :