Поліпи матки – видаляти не можна залишити! Де тут поставити кому? Поліпи у матці (їх ще називають поліп ендометрію) – ц…

0
132

🔺Поліпи матки – видаляти не можна залишити!
Де тут поставити кому?🤔

📌Поліпи у матці (їх ще називають поліп ендометрію) – це доброякісні утворення, що утворюються через гіперплазію тканин. З часом вони збільшуються і в розмірах (зазвичай до 2 см.), і в кількості. Але специфіка цих утворень в тому, що вони можуть переродитися в онкологічні утворення. Тому єдине правильне рішення – видаляти!

🧐Достеменно невідомо, з яких причин з’являються поліпи, але провокують їх:
➖гормональний дисбаланс;
➖запальні захворювання статевих органів;
➖ендокринні захворювання;
➖травма шийки матки (через аборт чи діагностичне вискоблювання);
➖ІПСШ – статеві інфекції;
➖порушення менструального циклу.

📌Симптоми поліпів ендометрію.
Хоча в переважній більшості пацієнтку нічого не турбує. А проблему виявляють на профілактичному огляді і вже тоді призначають додаткові дослідження для встановлення точного діагнозу. Детальніше – див. 👉🏻 фото.

📌Методи видалення поліпів.
Існує кілька методів видалення поліпів: ✔️вишкрібання кюреткою під наркозом, ✔️припікання електрострумом високої частоти (діатермокоагуляція), ✔️локальне заморожування рідким азотом (кріодеструкція) та інші види (лазерне чи радіохвильове видалення).

✅Один із найсучасніших та найефективніших методів на сьогодні є гістероскопія. І я прихильниця його застосування. Як відбувається процес? За допомогою спеціального інструменту зрізається ніжка поліпа, осередок припікається коагулянтом, щоб уникнути рецидивів. Вся операція проходить під контролем міні-камери, яка виводить зображення на великий екран.😎 Це безпечний метод, що не залишає шрамів та гарантує швидке відновлення.
📌Інформацію по реабілітації дивіться на 👉🏻 фото.
Бережіть себе та будьте здорові!❤️
Було корисно? Зберігайте 📎

Читайте також:  Ендометріоз — симптоми (продовження). Що таке ендометріоз — дивись у стрічці ни...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я