Політик ХДС: “Відмова від атомної енергії

0
41

Маріо Фойгт розкритикував майбутнє закриття останніх АЕС.

Політик ХДС: "Відмова від атомної енергії – історична помилка"

Політик ХДС: «Відмова від атомної енергії – історична помилка»

Голова парламентської фракції ХДС Маріо Фойгт різко критикував майбутнє закриття останніх атомних електростанцій Німеччини. “Остаточна відмова від атомної енергії зараз – це історична помилка, враховуючи поворот часу”, – заявив Фойгт у вівторок в Ерфурті. За його словами, він уже виступав проти поетапної відмови від атомної енергетики у 2011 році. “Сьогодні світ зовсім інший, ніж у 2011 р. Після агресивної війни Росії проти України параметри енергетичної політики також повністю змінилися”.

За словами Фойгта, для того щоб залишатися економічно сильними, в той же час мати можливість досягти поставлених кліматичних цілей і не наражати на небезпеку промислову речовину, ядерна енергетика в довгостроковій перспективі все ще необхідна. Натомість необхідно інтенсивніше продовжувати дослідження у сфері ядерного синтезу. Німеччина має зберегти тут провідну роль. «Ми не повинні залишатися позаду розвитку ядерної енергетики нового покоління». Він зажадав, щоб ціни на енергію залишалися обачними, а постачання – надійними.

Коаліційний уряд вирішив зберегти роботу трьох реакторів протягом зими

Останні 3 німецькі атомні електростанції мали бути відключені від мережі наприкінці минулого року. Однак через агресивну війну Росії проти України та спричинену нею енергетичну кризу торішній коаліційний уряд вирішив зберегти роботу трьох реакторів протягом зими. Проте наступної суботи вони мають бути зупинені назавжди.

В інтерв’ю MDR Aktuell Катрін Герінг-Еккардт, віце-президент Бундестагу, уродженка Тюрінгії, висловила впевненість у тому, що ціни на електроенергію стануть дешевшими. «Ціна на електроенергію, звичайно, буде тим дешевшою, чим більше у нас буде відновлюваних джерел енергії», – сказала політик від «зелених». Атомна енергія «дорога, як із виробництві, у виробництві, і після нього». Крім того, залишається невирішеним питання щодо остаточного зберігання. На відміну від нього, президент Німецької промислової та торгової палати (DIHK) Петер Адріан попередив у газеті «Rheinische Post» про вузькі місця в постачанні та зростанні цін на енергію у зв’язку з поступовою відмовою від атомної енергії.

Читайте також:  куди найдешевше їхати відпочивати

Читайте також:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :