Попит на готівку знову зростає

0
40

На думку виробника банкнот Giesecke + Devrient, зникнення готівки з повсякденного життя поки що не передбачається.

Попит на готівку знову зростає

Попит на готівку знову зростає

Минулого року попит на нові банкноти був дещо слабшим, але цього року він знову зростає, заявив у середу в Мюнхені генеральний директор компанії Ральф Вінтергерст. «Попит на банкноти у всьому світі не знижується».

Давно існуюча мюнхенська компанія з 12 600 співробітниками є одним із провідних світових виробників банкнот та технологій для управління готівкою та електронних методів оплати. За даними компанії, до її клієнтів входять 150 центральних банків.

G+D також бере участь у розробці цифрових валют центральних банків кількох країнах. Вінтергерст не став прогнозувати, яка країна першою запровадить цифрову валюту – за словами менеджера, Китай знаходиться далеко попереду.

Однак, за його словами, очевидним є прогрес і в менш великих країнах. «Часто це країни, від яких ви навіть не очікуєте на це. Візьміть Африку, Близький Схід і навіть Південно-Східну Азію».

Незважаючи на складну ситуацію у світі, справи у сімейної групи йдуть добре: оборот зріс на шість відсотків до 2,5 мільярда євро, обсяг замовлень, що надійшли, збільшився на 20 відсотків до 2,7 мільярда євро. Чистий прибуток, однак, знизився на п’ять відсотків до 80,6 мільйонів євро.

Читайте також:

Читайте також:  Залізниця оголошує про зупинення руху в далекому прямуванні на понеділок Попереджувальний страйк у понеділок також торкнеться поїзда Deutsche Bahn. По всій країні планується страйк всього далекого прямування. Сьогодні о 16:38

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :