Porsche прозвітувала про зростання продажів у Німеччині

0
91

За період із січня по вересень цього року.

Porsche прозвітувала про зростання продажів.

Porsche відзвітувало про зростання продажів у Німеччині та на решті території Європи. З початку року вдалося реалізувати понад 220 тисяч спортивних машин.

За даними директора компанії з продажу Детлєва фон Платена, зростання продажів склало 2%. Про це він розповів у п’ятницю у Штутгарті, який є рідним для компанії містом.

За словами фон Платена, автомобілі мають величезну популярність на всіх континентах. Традиційно їх цінують у Старому Світі. За дев’ять місяців автогігант зміг продати 42 тисяч машин у країни Європи. Це на 11% більше, ніж торік. До них не входять продані на внутрішній ринок авто.

Porsche прозвітувала про зростання продажів у Німеччині та Європі.  Однак у інших точках світу є проблеми.  Фото: redcharlie/ unsplash.com

А таких було понад 20 тисяч. Німецький покупець також традиційно любить вітчизняного виробника. Незважаючи на кризу, зростання продажів становило 9% до дев’яти місяців минулого року.

Porsche прозвітувала про зростання продажів: є проблеми

Однак в інших точках планети у компанії все не так райдужно. Постачання до Китаю на тлі кризи просіло на 1%. Піднебесна залишається найбільшим і найважливішим торговим партнером Porsche. З початку року туди відправили майже 70 тисяч машин.

До Північної Америки доставили 56 тисяч автомобілів. Падіння продажів там становило 4%. Однією з причин такого результату стала аварія на трансатлантичному вантажному судні. Це сталося у 1 кварталі 2022-го. На борту було 4000 машин VW Group, у тому числі і Porsche.

Porsche прозвітувала про зростання продажів: лютневий інцидент

Інцидент стався у лютому цього року неподалік Азорських островів в Атлантиці. Судно називалося Felicity Ace та перевозило люксові автомобілі з Європи до Америки. З 4000 одиниць техніки понад чверть були вироблені Porsche.

Читайте також:  Британський центральний банк продовжує підвищувати ключову процентну ставку

Ніхто з 22 членів екіпажу не постраждав, проте сам корабель із цінним вантажем затонув. Першопричиною катастрофи стала пожежа. Людей зуміли евакуювати із судна на гелікоптері.

Загоряння сколихнуло супротивників електромобілів. Справа в тому, що значну частину вантажу складали саме такі транспортні засоби. Злі язики стверджували, що спалахнув один з електродвигунів Porsche.

Однак фахівці стверджують: пожежонебезпека від двигунів внутрішнього згоряння та електричних можна порівняти. Ризик швидше виникає через велику кількість машин в одному місці.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :