Порт Гамбурга залишається закритим для великих суден

0
39

Порт Гамбурга, безумовно, найважливіший центр обробки вантажів у Німеччині, цього четверга залишиться закритим для великих суден. Попереджувальний страйк в Адміністрації порту Гамбурга (HPA) почався в середу на початку пізньої зміни. Вона є частиною зупинки роботи державних служб у четвер під гаслом «Ми – золото міста!». Акція у порту триватиме до 6.00 ранку п’ятниці.

У середу вранці HPA вже закрило Ельбу для суден, які потребують лоцманської проводки, що зробило порт Гамбурга недоступним. Причина полягала в тому, що судам буде потрібно до восьми годин, щоб дістатися від гирла Ельби до порту, і якщо вони увійдуть до федеральної водної артерії пізніше, то не встигнуть прибути до порту до офіційного початку страйку о 17.30. Профспілка Verdi хотіла страйку так званих лоцманських перевантажувальних суден, щоб лоцмани більше не могли дістатися судів.

“У зв’язку з очікуваними масовими обмеженнями, викликаними оголошеними попереджувальними страйками, HPA прийняло рішення закрити Ельбу для суден, які потребують лоцманської проводки, приблизно з 10 години ранку сьогодні і до подальшого повідомлення”, – пояснила представник HPA. Це стосується всіх суден завдовжки 90 метрів або завширшки 13 і більше метрів.

Великих пробок не очікується

За інформацією HPA, закриття торкнеться близько 18 суден, що прямують до Гамбурга. Згідно зі списками терміналів, серед них кілька великих контейнеровозів, таких як вантажні судна Cosco Shipping Nebula, Tihama та Eugen Maersk, довжина кожного з яких становить близько 400 метрів. Прес-секретар сказала, що кількість порушених судів спочатку не вдалося підрахувати, оскільки вони мали обов’язково повідомляти про це лише за дві-чотири години до відправлення.

Гамбурзький порт, безумовно, є найважливішим центром обробки вантажів у Німеччині. Щорічно близько 130 мільйонів тонн морських вантажів проходить через причальні стінки через 50 перевантажувальних комплексів. Близько 290 причалів пропонують місце для суден усіх розмірів – від особливо великих контейнеровозів та балкерів, нафтових та хімічних танкерів до невеликих фідерних та внутрішніх суден.

Читайте також:  Найбільше німецьке пиво купують Китай та Росія

Проте під час попереджувального страйку не очікується великих пробок. Судна, що знаходяться далі, можуть знизити швидкість, щоб не потрапити до зони запобіжного удару. Інші чекатимуть у Німецькій бухті або повністю змінять свій маршрут і спочатку зайдуть до іншого порту, сказали вони.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :