Послаблення маскового режиму на Філіппінах для туристів

0
250

Коронавірус відходить на другий план і все більше країн скасовують жорсткі карантинні заходи як для своїх громадян, так і для туристів. І Філіппіни не є винятком: що потрібно знати?

Послаблення маскового режиму на Філіппінах

За інформацією видання Bloomberg, президент Філіппін Фердинанд Маркос найближчим часом видасть указ про добровільне використання захисних масок для жителів країни. Також послаблення масочного режиму на Філіппінах торкнеться іноземних мандрівників. Що потрібно знати тим, хто має намір відвідати тихоокеанську країну?

Послаблення маскового режиму на Філіппінах: подробиці

Згідно з новим указом президента, носіння масок у багатьох громадських місцях тепер є рекомендаційним характером. Наприклад, носити маски в приміщенні «настійно рекомендується» лише невакцинованим особам, а також особам із супутніми захворюваннями та людям похилого віку, заявила на брифінгу міністр туризму Крістіна Фраско. Це правило поширюється як місцевих жителів, і на туристів.

Щодо додаткових правил для туристів, за словами Фраска, невакцинованим іноземним мандрівникам буде дозволено в’їзд до країни, насамперед, за умови пред’явлення негативного ПЛР-тесту, взятого за 24 години до від’їзду. Або ж після тестування після прибуття. Фактично, більше не існує жодних видимих ​​обмежень для туристів, оскільки, як уже було сказано вище за маску, можна носити тільки за бажанням.

Єдине, що варто врахувати кожному, використання маски залишиться обов’язковим у громадському транспорті та будь-яких медичних закладах.

Коронавірус на Філіппінах відходить на другий план

Цей крок спрямований на те, щоб зробити Філіппіни рівними своїм сусідам із Південно-Східної Азії, які зняли обмеження для щеплених мандрівників. Уряд хоче «донести до світу відкритість та готовність приймати туристів та інвестиції», щоб допомогти економіці надалі відновитися.

Послаблення масочного режиму на Філіппінах: коронавірус йде на другий план.  Фото: fizkes/Shutterstock

За даними Міністерства охорони здоров’я, на Філіппінах за останній тиждень було зареєстровано близько 12 000 нових випадків Covid-19, при цьому до лікарень надійшло 650 тяжких та критичних станів.

Читайте також:  Іран подасть до суду на США за «пряму участь» у протестах

При цьому, за даними сайту бронювання подорожей Kayak, 191 країна світу в даний час відкрита для подорожей без необхідності тестування на Covid-19 або карантину. За даними сайту, близько 19 країн мають деякі вимоги, а 16 країн дозволяють в’їзд громадянам або особам, що тільки повертаються, в особливих обставинах.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я