Postbank не побачив серйозних проблем

0
45

Переведення даних на спільну з Deutsche Bank IT-платформу дратує клієнтів.

Проект "Єдність": Postbank не побачив серйозних проблем

Проект «Єдність»: Postbank не побачив серйозних проблем

Остання хвиля технічних змін у Postbank знову коштувала нерви деяким клієнтам. Скарги на повідомлення про помилки та проблеми з входом до онлайн-банкінгу можна було прочитати у соціальних мережах, таких як Twitter, та на порталах типу «allestörungen.de» у понеділок.

Deutsche Bank, до якого належить Postbank, заявив про успішну передачу мільйонів даних. У заяві, відправленій у понеділок увечері, банк попросив вибачення за обмеження, що продовжуються: «В даний час додаток Postbank тимчасово недоступний. Наші співробітники працюють над вирішенням проблеми. Ми просимо наших клієнтів вибачити це тимчасове обмеження.

Жодних технічних збоїв чи відмов не було

Postbank заздалегідь поінформував клієнтів про те, що з п’ятниці по понеділок включно діятимуть обмеження у зв’язку з переведенням даних клієнтів на спільну з Deutsche Bank IT-платформу. були неможливі ні через програму Postbank на смартфоні, ні онлайн на домашньому комп’ютері або телефоном. Зняття готівки у банкоматах Postbank також було неможливе під час перемикання.

«У понеділок вранці всі відділення по всій країні змогли відкритися у звичайному режимі, а банкомати та сервісні термінали запрацювали, як і планувалося. Жодних технічних збоїв чи відмов не було», – пояснили у Deutsche Bank.

Проект «Єдність» має бути завершено до середини 2023 року.

Щодо кредитних карток, то, за інформацією, отриманою раніше від керівника проекту Карстена Роєша, в результаті міграції даних клієнти Postbank можуть не мати можливості переглядати свої транзакції протягом десяти днів. “Як правило, кредитною карткою можна користуватися завжди, обмежень практично немає”, – підкреслив Рош в інтерв’ю газеті Deutsche Presse-Agentur. «Перегляд балансу та транзакцій працює лише в подальшому».

Читайте також:  Галерея Карштадт Кауфхоф отримала нового керівника

Якщо судити за кількістю клієнтів, то третя хвиля передачі даних, яка вже завершилася, була найбільшою: на загальну платформу було перенесено дані близько п’яти мільйонів клієнтів Postbank, згідно з попередньою інформацією: поточні рахунки, гроші до запитання та строкові вклади, а також ощадні продукти .

Проект «Єдність» має бути завершено до середини 2023 року. Тоді дванадцять мільйонів клієнтів Postbank будуть об’єднані із сімома мільйонами клієнтів Deutsche Bank у Німеччині на одній IT-платформі. Таким чином, Deutsche Bank хоче заощадити 300 мільйонів євро на рік, починаючи з 2025 року.

Читайте також:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :