Потреба економіки у воді продовжує зростати

0
43

Для того щоб зробити постачання питною водою перспективним, у найближчі роки необхідно побудувати, розширити або відновити роботу кількох водопровідних станцій у землі.

Потреба економіки у воді продовжує зростати

Потреба економіки у воді продовжує зростати

У зв’язку з зростанням попиту на воду для промисловості міністр охорони навколишнього середовища Армін Віллінгманн (СДПН) закликав до розширення інфраструктури в цій галузі. «Водопостачання не повинно стати перешкодою для економічного розвитку Саксонії-Анхальт», – сказав Віллінгман у четвер під час відвідин гідротехнічних споруд у Вінроді (район Гарц). Багато станцій у землі вже працюють часом межі своїх можливостей. Для того щоб зробити постачання питною водою перспективним, у найближчі роки необхідно побудувати, розширити або відновити роботу кількох водопровідних станцій у землі. Останніми роками попит на питну воду збільшився.

За оцінками Fernwasserversorgung Elbaue-Ostharz GmbH, потреба економіки регіону у воді продовжуватиме зростати. Це з планованими новими поселеннями і розширенням промислових підприємств. Для успішного розвитку поселень потрібна наявність достатньої кількості води в цих місцях. Тим не менш, міністр довкілля підкреслив: «Постачання питної води в Саксонії-Анхальт, як і раніше, надійне».

За даними Міністерства охорони навколишнього середовища, минулого року водопровідна станція Вінроде забезпечила близько третини водопостачання землі. Водопровід живиться від греблі Раппбоде, найбільшого у Німеччині водосховища питної води.

Читайте також:

Читайте також:  Саміт G7 обійдеться дешевше, ніж планувалося спочатку

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :