Позаматкова вагітність зустрічається приблизно в 2 % від усіх вагітностей.Така вагітність нежиттєздатна і нерідко небезп…

0
77

Позаматкова вагітність зустрічається приблизно в 2 % від усіх вагітностей.❗️Така вагітність нежиттєздатна і нерідко небезпечна для здоров’я матері через внутрішні кровотечі.

Позаматкову вагітність відносять до станів, які вимагають невідкладної медичної допомоги. 🔥Тому прочитайте цю історію до кінця і наголошую вкотре, бережіть своє здоров’я.

Дівчина, 28-років мала незахищений статевий акт. 🔺Опісля випила засіб екстренної контрацепції “Постинор”.

Як завжди чекала менструацію, але цикл розпочався із затримкою в 3 дні. Виділення були мізерні, орієнтовно 2-3 щоденні прокладки в добу. ❌

Додались наростаючі ниючі болі внизу живота та загальна слабкість. Через декілька днів, дівчині зробили УЗД, але під час діагностики нічого не виявили.🩺 Та й до лікаря пацієнтка вирішила не звертатись.

Та за кілька днів після УЗД дівчина втратила свідомість. Її госпіталізували до лікарні та негайно прооперували з приводу позаматкової вагітності. ❗️

Жінки, запам’ятайте – позаматкова вагітність може призвести до безпліддя і повторної позаматкової вагітності. 📌У випадках затримки менструації, болів і кров’яних виділень лікар може підозрювати позаматкову вагітність. 📌Лише він призначить ряд аналізів, щоб виключити чи підтвердити діагноз.

Тому не відкладайте на потім своє здоров’я. Бережіть його та піклуйтесь. ✔️В разі чого – завжди готова допомогти. Записуйтесь на огляд чи консультацію.

Читайте також:  Дівчаткам та їхнім батькам часто складно оцінити, яким має бути нормальний менст...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я