працівники роздрібної торгівлі мають отримувати більше

0
34

Такою є вимога профспілки на переговорах, що починаються в четвер.

Verdi: працівники роздрібної торгівлі повинні отримувати більше

Verdi: працівники роздрібної торгівлі повинні отримувати більше

90 тисяч працівників роздрібної та поштової торгівлі Гамбурга мають отримувати на 2,50 євро на годину більше, на думку профспілки Verdi. Такою є вимога профспілки на переговорах, що починаються в четвер. «Зростання цін за останній рік і зараз перебуває на надзвичайно високому рівні», – заявила представник профспілки на переговорах Хайке Латтекамп, згідно із заявою, зробленою в середу. «Це означає надзвичайний тягар для працівників і загалом втрату реальної заробітної плати. Це просто питання можливості дозволити собі ходити на роботу чи робити щотижневі покупки наприкінці місяця. Це не проблема розкоші».

Переговори у секторі роздрібної торгівлі ведуться на регіональному рівні у 10 переговорних зонах. В одних регіонах, наприклад, у Гамбурзі, вимагають підвищення зарплати на 2,50 євро на годину. В інших областях Верді вимагає на 15% більше грошей. Профспілка прагне, щоб термін дії колективного договору становив 12 місяців. «Крім того, профспілка вимагає, щоб колективні договори були загальнообов’язковими та щоб мінімальна заробітна плата становила 13,50 євро на годину з урахуванням пенсії». Загальнообов’язковість означає, що колективно узгоджені норми поширюються і підприємства, не пов’язані колективними договорами. Для цього потрібна відповідна заява Федерального міністерства праці.

«Я очікую, що роботодавці прийдуть у перший день переговорів із пропозицією, яка протидіє зростанню витрат», – сказав Латтекамп. «Лише підвищення, що стосується масштабу, є стійким і враховує невпинні зусилля працівників».

Читайте також:

Читайте також:  На перетворення тваринництва у Німеччині не вистачає коштів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :