Працівники Varta побоюються за свої робочі місця

0
26

Скорочення плануються на всіх німецьких підприємствах та у всіх підрозділах.

Працівники Varta побоюються за свої робочі місця

Працівники Varta побоюються за свої робочі місця

Працівники акумуляторної компанії Varta, що переживає кризу, в Німеччині продовжують побоюватися за свої робочі місця. За даними профспілки IG Metall, досі незрозуміло, як Varta має намір здійснити скорочення робочих місць, оголошене наприкінці квітня. “Керівництво не дало відповіді на це питання”, – сказав представник IG Metall у середу ввечері після робочої наради в штаб-квартирі Varta в Ельвангені (Остальбкрайс). Раніше вже відбулися робочі збори на інших підприємствах компанії у Німеччині.

Виробнича рада також ще не була детально поінформована. Поки незрозуміло, на яких підприємствах та в яких областях та відділах буде скорочено робочі місця, сказав представник профспілки. “Не може керівництво дати відповідь на це питання або не хоче, ми не знаємо”. Він додав, що це призводить до невизначеності серед працівників.

Скорочення плануються на всіх німецьких підприємствах

Торік компанія Varta показала глибокі червоні цифри. Потім компанія з виробництва акумуляторів оголосила про програму реструктуризації та скорочення витрат. Загалом близько 800 робочих місць з повною зайнятістю буде скорочено – половина з них у Німеччині протягом наступних двох років. Зокрема, у цій країні буде скорочено близько 390 робочих місць, 240 із них – цього року. У всьому світі у компанії Varta працює 4700 осіб.

За інформацією на той момент, скорочення плануються на всіх німецьких підприємствах та у всіх підрозділах. Крім головного офісу в Ельвангені, Varta також має підприємства в Дішингені (район Хайденхайма) та в Нёрдлінгені в Баварії.

Читайте також:

Читайте також:  Банкрутства в Німеччині: де їх найбільше

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :