Правила купівлі житла в Таїланді торкнулися іноземців

0
253

Заможні мігранти дедалі частіше обирають країни Азії.

Правила купівлі житла у Таїланді

У Таїланді на засіданні Кабінету Міністрів схвалили нові правила купівлі житла для іноземців. Наразі придбати землю під житло зможуть приватні особи з інших держав. Однак, щоб стати власником території, іноземцеві спершу доведеться інвестувати близько 1 мільйона доларів.

У Таїланді вигадали спосіб залучення міжнародних інвесторів: нові правила купівлі житла

Як відомо, володіння нерухомістю приватними особами в Таїланді донедавна було можливим лише шляхом складних довгострокових договорів оренди. Або покупкою кондомініуму. Але тепер уряд схвалив новий план, який передбачає продаж землі приватній особі для житлових цілей. Таким чином, країна сподівається підняти економіку, залучаючи заможних міжнародних інвесторів.

Власне, нове право на володіння житловою ділянкою поширюється лише на території Бангкоку та Паттайї. Крім того, за словами прес-секретаря уряду, для купівлі землі необхідно інвестувати щонайменше 40 млн тайських бат протягом перших трьох років. Зокрема, до цієї суми також входить повна вартість нерухомості.

Як додаткові варіанти інвестицій Банк Таїланду запропонує облігації, випущені урядом та державними підприємствами. А також цінні папери із фіксованим доходом.

Прес-секретар зазначив, що найближчим часом пропозиція обговорюватиметься найвищими органами влади Таїланду до остаточного затвердження.

Цифрові кочівники обирають для переїзду країни Азії

Як відомо, після пандемії Таїланд прагне залучити якнайбільше туристів. Крім того, країна запроваджує додаткові послаблення на в’їзд для тих, хто планує залишитись надовго.

Цифрові кочівники дедалі частіше вибирають для переїзду країни Азії.  Фото: Nattawut Jaroenchai/shutterstock.com

Наприклад, у вересні влада схвалила оновлену візову програму. Згідно з новими правилами, деяким іноземцям можна перебувати в країні протягом 10 років із низкою пільг.

Зазначимо, що не лише Таїланд зацікавлений у приїзді заможних мігрантів. Так, Індонезія становила нові правила в’їзду для тих, чия робота не прив’язана до місця проживання. Втім, найімовірніше, цифрових кочівників, які оселилися на Балі, зобов’яжуть сплачувати спеціальний податок на проживання в країні.

Читайте також:  Палестина вітає рішення Австралії щодо Єрусалиму

Проте більшість комп’ютерних фахівців на віддаленій роботі обирають для релокації країни Азії. Зокрема, цифрових кочівників приваблює досить низька вартість життя азіатських країн та високошвидкісний Інтернет.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я