Про контрацепцію сказано вже багато!. Але й багато чого ми не знаємо! І коли ж, як не у всесвітній день контрацептивів, …

0
34

✅Про контрацепцію сказано вже багато!. Але й багато чого ми не знаємо! І коли ж, як не у всесвітній день контрацептивів, визначити найкращий метод контрацепції для себе?!

⭕️Які ж методи контрацепції існують сьогодні? В чому їх особливості?
Розглянемо!
Єдиний на 100% ефективний метод контрацепції – це утримання від будь-яких статевих контактів)) 😊
А тепер серйозно!
✔️Стерилізація – по-народному “перев’язування маткових труб”. Це штучна ізоляція в процесі хірургічного втручання жіночих яйцеклітин від сперматозоїдів. Її роблять раз і назавжди.
✔️Внутрішньоматкова спіраль (ВМС) – це пристрій, який вводять в порожнину матки. Він перешкоджає заплідненню яйцеклітин та має згубний вплив на сперматозоїди. Ефективний та популярний метод серед жінок. Спіралі поділяють на гормональні та негормональні. Підбір та встановлення у гінеколога.
✔️Комбіновані оральні контрацептиви (КОК) – впливають на яйцеклітину за допомогою штучних гормонів і не дають їй дозріти та вийти з яєчника.
✔️Гормональні імпланти чи ін’єкції – по своїй суті механічне введення в організм гормонів, які впливають на організм так само, як і КОК. Щодо безпечності та їх впливу на організм жінки – потрібен окремий допис.
✔️Вагінальне кільце – пластикове кільце, яке вводять у піхву. Воно виділяє прогестерон та естроген, які мають протизаплідну дію.
✔️Вагінальна діафрагма – це своєрідний ковпачок, який необхідно вставити у піхву перед статевим актом. Буває різних розмірів та підбирається гінекологом. Рекомендовано використовувати разом зі сперміцидами.
✔️Контрацептивний пластир – пластир, просочений гормонами, які через шкіру проникають в організм і чинять протизаплідну дію.
✔️Презервативи – є чоловічі (усім нам знайомі) та жіночі (в Україні це дивина). Чоловічі – це бар’єрний метод контрацепції, доступний та єдиний, що захищає від інфекцій.
Є ще екстрена контрацепція – використовується за форс-мажорних обставин і призначається лікарем (віднедавна в Україні відпуск за рецептом).☝️
Детальніше про кожен метод на фото!
Бережіть себе та будьте здорові.❤️

Читайте також:  Звичайна ситуація: пацієнтка 18 років приходить на огляд зі скаргами на нерегулярний цикл, затримку від 1-6 місяців. Ч...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я