Продано сім мільйонів квитків по 49 євро

0
27
Продано сім мільйонів квитків: За галузевими даними, близько семи мільйонів людей уже оформили абонемент на новий Deutschlandticket. За даними Асоціації німецьких транспортних компаній (VDV), це близько двох мільйонів осіб, які не мали абонементу на громадський транспорт до його введення. «Гарний початок попередніх продажів підтвердився останніми тижнями. Попит на Deutschlandticket знаходиться на високому рівні», – сказав президент асоціації Інго Вортманн.

Deutschlandticket, вартість якого становить 49 євро на місяць, діє з 1 травня. Він дає право на проїзд на всіх місцевих та регіональних автобусах та поїздах по всій Німеччині. Квиток призначений для абонементу, але може бути анульований щомісяця. Зазвичай, він підлягає передачі. Квиток може бути придбаний як робочий квиток, якщо роботодавець оплачує не менше 25 відсотків його вартості. VDV передбачає, що у довгостроковій перспективі від п’яти до шести мільйонів нових абонентів зроблять вибір на користь Deutschlandticket. Крім того, згідно з прогнозом VDV, близько одинадцяти мільйонів постійних клієнтів перейдуть зі своєї підписки на Deutschlandticket.

В останні кілька днів з різних міст надходять повідомлення про довгі черги у пунктах продажу та обслуговування транспортних компаній. За даними VDV, на сьогоднішній день добра половина квитків була замовлена ​​через смартфон. Інша половина видається як чіпових карт. У перехідний період до кінця року квиток може бути виданий у паперовому вигляді з цифровим QR-кодом.

При замовленні чіпової картки Deutschlandticket можуть виникнути затримки, оскільки не скрізь можна придбати достатню кількість карток. «Ми знали про цю проблему наперед. Найближчим часом нам знадобиться до 30 мільйонів чіп-карт для німецького громадського транспорту. Через кризу напівпровідників, високий попит на чіпи з боку багатьох галузей та війни в Україні неминучі затримки у постачанні», – сказав президент VDV Вортманн.

Читайте також:  Де збудують новий балтійський термінал ЗПГ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :