Профспілка Verdi зажадала субсидії на D-Ticket

0
38

Дресель хоче обговорити субсидії для державних службовців у ході переговорів.

Профспілка Verdi зажадала субсидії на D-Ticket

Профспілка Verdi зажадала субсидії на D-Ticket

Профспілка Verdi вимагає субсидії на Deutschlandticket для приблизно 77 000 працівників міста Гамбурга. Це «було б добре для працівників, добре для довкілля та гарний приклад для всіх», – заявила у вівторок лідер профспілки Verdi у Гамбурзі Сандра Гольдшмідт. Вона відкинула пропозицію сенатора з фінансів Андреаса Дресселя (СДПН) порушити це питання на колективних переговорах восени. «Це безумовно неправильний шлях. Квиток на роботу для працівників бюджетної сфери вже давно стоїть на порядку денному профспілки», – сказала вона. “Тепер субсидія має бути негайно”, – зажадала вона.

Дрессель заявив газеті Hamburger Abendblatt, що він хоче обговорити субсидії в ході колективних переговорів, щоб по можливості досягти рішення про Німецький квиток для всіх федеральних і державних службовців. Він також зазначив, що міські службовці повинні платити від 88 до 213 євро за абонемент для великих клієнтів HVV і вже зараз заощаджують значні кошти, купуючи квиток за 49 євро. Крім того, Гамбург вносить понад 500 мільйонів євро «значною мірою на витрати на впровадження Deutschlandticket».

Для деяких груп населення передбачено пільги.

Попередній продаж квитків Deutschlandticket розпочався у Гамбурзі з понеділка. З 1 травня абоненти D-Ticket можуть користуватися всіма видами місцевого та регіонального громадського транспорту по всій Німеччині, включаючи пороми на Ельбі в Гамбурзі. Зазвичай квиток коштує 49 євро на місяць. Однак для деяких груп населення передбачено пільги. Працівники приватних компаній платять максимум 34,30 євро за рахунок субсидії роботодавця, учні – 29 євро, школярі та отримувачі соціальної допомоги – 19 євро.

Читайте також:

Читайте також:  Поліпшення постачання питної води та відведення стічних вод

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :