Протести фермерів та рибалок проти сільськогосподарської політики

0
41

З нагоди конференції міністрів сільського господарства в Бюсумі сотні фермерів та рибалок знову висловили протест проти сільськогосподарської політики та побоювань скорочення промислу крабів, провівши кілька мітингів та демонстрацію різаків. Серед іншого, багатьох турбує реструктуризація тваринництва у бік зменшення кількості тварин у стійлах, запланована федеральним міністром сільського господарства Джемом Оздеміром (Зелені), та заборона на донні трали у заповідних зонах, запланована Комісією ЄС.

Він втомився бути пішаком у політиці, сказав Ханс-Петер Голдник з Асоціації птахівників землі Шлезвіг-Гольштейн на мітингу асоціації фермерів у четвер. “Тваринництво – це основа сільського господарства”. Він закликав міністрів дослухатися до думки професіоналів.

Демонстранти отримали схвалення від міністрів сільського господарства Шлезвіг-Гольштейна Вернера Шварца та Саксонії-Анхальт Свена Шульце (обидва – ХДС). Стає очевидним, що з деяких питань можна досягти компромісу, сказав Шварц демонстрантам. Але вирішення всіх проблем «сьогодні та завтра» неможливе, сказав він. «Але я вважаю, що за багатьма пунктами ми зробимо крок уперед». Шульце також пообіцяв їм свою підтримку. Міністри сільського господарства збираються у Бюсумі до п’ятниці на весняну конференцію.

Читайте також:  Експорт німецьких електромобілів зріс на 65%

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :