Прибуток Samsung знизився через падіння цін на чіпи

0
374

Чистий прибуток компанії за 3 квартал склав 6,4 млрд доларів замість прогнозу в 6,6 млрд доларів.

Прибуток Samsung знизився

Прибуток Samsung знизився в третьому кварталі 2022 року і не виправдав оцінок аналітиків через 14-відсоткове падіння її бізнесу з виробництва мікросхем і чіпів. Чому сталося падіння у цій галузі і що компанія планує робити далі?

Прибуток Samsung знизився через зниження попиту на мікросхеми

Виручка від виробництва та продажу чіпів та напівпровідників найбільшого у світі виробника мікросхем склала 16,1 млрд доларів за три місяці з липня по вересень, згідно із заявою Samsung 27 жовтня. Це, у свою чергу, кардинально відрізняється від прогнозів аналітиків Bloomberg, які передбачали виторг у 23,5 млрд доларів. Чистий прибуток компанії склав 6,4 млрд доларів замість прогнозу в 6,6 млрд доларів.

Після тривалої кризи поставок і напівпровідників через пандемію коронавірусу, багато глобальних корпорацій з виробництва та постачання мікросхем і чіпів, такі як, наприклад, SK Hynix, Micron Technology і Kioxia Holdings тепер працюють з рекордними запасами чіпів, накопиченими для задоволення зростаючого попиту, якого не сталося.

На відміну від своїх конкурентів, Samsung збільшує свої капітальні витрати на чіпи, довівши їх до 47,7 трлн геть до 2022 року з 43,6 трлн геть минулого року. Що не виправдалося через підвищення загальної пропозиції на ринку.

Прибуток Samsung знизився через зниження попиту на мікросхеми.  Фото: Miha Creative / Shutterstock

«В умовах макроекономічної невизначеності, що зберігається, масштаби коригування товарних запасів клієнтів перевищили ринкові очікування, а попит на споживчі товари продовжував слабшати», — йдеться в повідомленні компанії. «В результаті зростання наших витрат не відповідало прогнозному рівню, а наші результати продажу знизилися». Це і спричинило загальне зниження прибутку компанії.

Що буде далі та які плани у компанії Samsung?

Компанія заявила, що тепер ситуація зможе виправитися лише у другій половині 2023 року, з урахуванням макроекономічних перешкод, на чолі із попитом з боку серверів центрів обробки даних.

Читайте також:  що більше дітей, то простіше відправляти їх у війну

При цьому Samsung дотримується обережного підходу до скорочення виробництва або капітальних витрат, і цього місяця один із керівників напряму чипів пам’яті заявив, що скорочення виробництва не обговорювалося. Samsung заявила, що орієнтуватиметься на ринок і «гнучко» управлятиме ємністю.

“Наразі важко очікувати відновлення попиту”, – сказав Лі Син Ву, аналітик Eugene Investment & Securities, перед оголошенням про доходи. «Мають бути дещо гнучкі плани скорочення виробництва».

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я