Прихід до влади Сі Цзіньпіна

0
249

14 березня 2013 року Сі Цзіньпін очолив Китайську Народну Республіку.

Прихід до влади Сі Цзіньпіна

Голова Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін умів вести у себе як союзників, і ворогів. Сі хотів прокласти шлях до того, щоб стати могутнім китайським лідером із часів Мао Цзедуна. Прихід до влади Сі Цзіньпіна відкрив нову сторінку в історії Китаю.

«Керівництво Комуністичної партії Китаю обрало Сі Цзіньпіна як лідера у 2012 році. Вони вважали, що можна легко контролювати. Вони бачили в ньому податливого, вірного хлопця, який ставився до них як до старших і не розгойдував човен», – сказав Натан. «Він здивував усіх своїм жорстоким божевільним на контролі менталітетом, який прагне захопити все, перевиховати безліч людей і консолідувати владу».

Видання зазначає, що Сі швидко розкрив свою авторитарну сторону після приходу до влади. У своєму виступі у грудні 2012 року він назвав демократію небезпечною. Також китайський лідер заявив, що Китаю необхідно зробити все можливе, щоб уникнути розвалу однопартійної системи, як у СРСР 1989 року.

Нині Сі перебуває на порозі чергового десятиліття. Девід Шамбо, експерт із політики китайської еліти, називає китайського лідера «сучасним імператором».

Партійний з’їзд розпочнеться у неділю і триватиме протягом тижня. Він є значною мірою запланований захід, який, як очікується, призведе до рішучого схвалення продовження правління Сі.

Плани китайського лідера

Автор вважає, що Сі Цзіньпін хоче переробити світовий лад так, щоб він служив Китаю.

«Китайський народ ніколи не дозволить будь-якій іноземній силі залякувати, пригнічувати чи підкоряти нас. Будь-хто, хто спробує це зробити, опиниться на шляху зіткнення з великою сталевою стіною, побудованою більш ніж 1,4 мільярда китайців», — сказав Сі минулого року в промові проти США.

Читайте також:  Кадиров закликав прати з лиця землі цілі міста

Видання пише, що іноземні дипломати вважають ключем до успіху Сі його політичну кмітливість.

Прихід до влади Сі Цзіньпіна.  Фото: Kremlin.ru

«У нього є повний набір політичних навичок – він знає, як грати на емоціях людей. Цього поєднання більш ніж достатньо, щоб достеменно пояснити, чому він при владі», — сказав Керрі Браун, колишній перший секретар посольства Великобританії в Пекіні.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я