Пєсков виявив, що йому ніхто не вірить

0
305

“Брудна бомба” вже кілька днів на порядку денному у російських чиновників Міноборони та дипломатів. Проте представники західних країн не вірять у таку можливість.

брудна бомба

Вже кілька днів в інформаційному просторі активно обговорюється так звана “брудна бомба”. Представники російського МЗС та Міноборони стверджують, нібито українська сторона збирається підірвати ядерний заряд і звинуватити в цьому РФ. Міністри оборони країн НАТО вже відповіли, що впевнені: жодної ядерної зброї Україна не готує. Як далі розвивалася ситуація, ведучі Stratera Show на радіо “Голос Берліна” Маша Майєрс та Дмитро Губін обговорили з журналістом Олегом Кашиним.

Але ні, йдеться вже не про нав’язування, а про те, що ніхто не вірить. А Сергій Шойгу та інші офіційні особи російські бігають за кожним західним чи міжнародним чиновником, смикають його за рукав і заглядаючи у вічі, кажуть «брудна бомба, брудна бомба». Сьогодні Дмитро Пєсков сказав, що обурений і шокований тією байдужістю, з якою західна сторона зустрічає повідомлення російської сторони про те, що буде «брудна бомба». Дивна річ, Пєсков виявив, що йому ніхто не вірить

Дмитро Губін: Мені, наприклад, незрозуміло, чому Шойгу, Пєсков і весь військовий істеблішмент Росії наполягає на тому, що Україна збирається висадити в повітря «брудну бомбу», тобто, грубо кажучи, великий контейнер з радіоактивними відходами.

Олег Кашин: Насправді трошки мені не подобається ця теорія самообстрілу, множити сутності не потрібно. І той, хто обстрілює, зазвичай стріляє з протилежного боку. Але ці також звичні вже з російської сторони, причому іноді до абсурду, заяви… Буквально позавчора в соцмережах Міністерства оборони РФ я бачив оголошення, що у вівторок о 14:00 українці зроблять обстріл якоїсь черги по гуманітарну допомогу і звалять на Росію. І зрозуміло, що коли ти бачиш таке повідомлення, що походить від Міноборони, виникає дві версії: або справді є якийсь точний витік з українського боку, або вони самі намітили у своєму календарику обстріл цієї черги і збираються звалити.

Читайте також:  Китай збирає зразки ДНК у тибетців

Коли так нав’язливо йдеться про «брудну бомбу», з урахуванням репутації російської сторони, ти думаєш, напевно, справді вони покладають якісь сподівання на те, що раніше називалося ввічливі люди, зелені чоловічки, на невідому «брудну бомбу», яка вибухне, припустимо, у Херсоні, звідки відселяють населення мирне зараз, принаймні і скажуть, що це українці.

Нагадаємо, у відеоформаті стрім Stratera Show транслюється щодня у будні з 14:00 до 16:00 на сайті нашого видання aussiedlerbote.de.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я