Рейнський пором на межі зникнення

0
30

Альтернативою будуть довгі об’їзні шляхи. Це вдарить по мандрівникам та регіональній економіці.

Рейнський пором на межі зникнення

Рейнський пором на межі зникнення

Рейнському порому між Нірштайном у землі Рейнланд-Пфальц та Корнсандом у землі Гессен загрожує економічне руйнування, за словами оператора, парою на межі зникнення. “Причиною цього є скорочення на дві третини числа пасажирів через будівельні майданчики на обох берегах Рейну”, – заявила в понеділок Корнелія Дріс, керуючий директор рейнського порома “Landskrone”. «Ми залежимо від допомоги. Усі наші резерви витрачені».

З боку Гессена повністю закрито лінію L 3096, з боку Рейнланд-Пфальця ведуться будівельні роботи на лінії B 420. Уряд Рейнланд-Пфальця замовив експертний висновок про втрачені доходи, сказала вона. Оператору було здійснено компенсаційні виплати для підтримки роботи. Однак у довгостроковій перспективі втрата пасажирів не може бути виправданою, сказала вона.

Альтернатива – довгі об’їзні шляхи

Транспортне управління Гессена Hessen Mobil поки що відмовилося надати фінансову підтримку, як повідомив наприкінці квітня Ян Метцлер, член парламенту від ХДС з Вормса. Депутати земельного парламенту від різних партій також втрутилися у ситуацію, щоби врятувати пором, повідомив оператор.

Альтернативою рейнському поромі будуть довгі об’їзні шляхи. Це сильно вдарить по пасажирах, мандрівниках та регіональній економіці, наголосив Дріс. Альтернативи: На півдні – рейнський пором між муніципалітетами Айх та Гернсхайм, відстань до якого становить понад 20 кілометрів; на півночі – близько 13 кілометрів до Вайзенау автомобільного мосту через Рейн. Раніше газети VRM повідомляли про це.

Читайте також:

Читайте також:  Перед днем ​​попереджувального страйку: роботодавці атакують профспілки

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :