Рідкісний талісман Наполеона Бонапарта з секретним кодом

0
222

Жоден артефакт, схожий на цей скарб, ніколи не з’являвся в історії людства.

Рідкісний талісман Наполеона Бонапарта з секретним кодом

Рідкісний антикваріат, який колись обміняли на набір ключок для гольфу, отримав пропозицію в 75 мільйонів доларів. І ось тепер власник відмовився від нього і талісмана Наполеона буде продано на аукціоні.

Аукціонна компанія Америки оголосила, що торги на рідкісний талісман Наполеона Бонапарта буде відкрито до 31 жовтня 2022 року.

Подумати тільки, що за талісман Бонапарта Наполеона може бути заплачено понад 150 мільйонів доларів США. Причому і це може виявитися вигідною угодою.

Талісман Наполеона: неймовірні секретні коди розкрито

Як відомо, Наполеон використав росікрусіанський код, вбудований в елементи дизайну свого вражаючого талісмана. Потрібно було шість років ретельних досліджень, щоб розкрити всі деталі життя Наполеона та його експедиції до Єгипту, де відкриття Розетського каменю вразило уяву всього світу.

Кришталевий сфінкс, що сидить на перевернутому єгипетському човні, символізує богиню Ісіду і має обличчя коханки Наполеона Жозефіни, створене на зразок його улюбленої картини – «Мони Лізи» Леонардо да Вінчі, яка кілька років висіла у його спальні. Сфінкс також спочиває на рухливому «чарівному килимі» з рубінів та смарагдів. До речі, його нумерологічне значення та розташування розкривається у розшифровці поряд з іншими незліченними достовірними фактами.

Талісман Наполеона є одним з небагатьох ювелірних виробів, що повністю збереглися, часів імператора. Безумовно, це рідкісний і бездоганний приклад талісмана зі складним кодом, який використовував Наполеон. Причому всі 114 дорогоцінного каміння повністю збереглися.

Читайте також:  Звернення ЗСУ до білоруських військових: «Якщо армія Білорусі підтримає російську агресію, ми відповімо»

Успіх гарантовано

Власник компанії Ренді Дженсен пояснює: «Я був у захваті, коли всесвітньо відома Патті Стенджер, сваха-мільйонерка і геній маркетингу, очолила нашу команду Talisman. Я впевнений, що безцінна перлина Наполеона під її кваліфікованим керівництвом знайде ідеальний будинок».

Наша команда провела бесіди з керуючими Christie’s та Sotheby’s, які визнали: «Ми не можемо спростувати дослідження Ренді Дженсена».

Як виявляється, жоден артефакт, схожий на цей скарб, ніколи не з’являвся в історії людства. Адже його задумав і унікально спроектував сам Наполеон Бонапарт, найзнаменитіший імператор у світовій історії!

Огляд та 120-сторінковий дослідницький документ на цю тему можна знайти на сайті: www.napoleonstalisman.com.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я