Рікарда Ланг відкидає звинувачення у непотизмі

0
29

На тлі кадрових розбіжностей у міністерстві економіки Ланг різко відкинула звинувачення у непотизмі, висунуті проти її партії прем’єр-міністром Баварії. Зедер розкритикував кадрову політику міністерства економіки в цілому.

Рікарда Ланг відкидає звинувачення у непотизмі

Рікарда Ланг відкидає звинувачення у непотизмі

На тлі кадрових розбіжностей у Міністерстві економіки голова партії «зелених» Рікарда Ланг різко відкинула звинувачення у непотизмі, висунуті проти її партії прем’єр-міністром Баварії Маркусом Зедером. Були допущені помилки, і вони були чітко визнані, сказала Ланг у неділю ввечері у програмі ARD «Репортаж із Берліна». «Зелені» також були раді ухвалити критику. Але коли найгучніша критика походить від ХСС та Маркуса Зедера, який перетворив непотизм на свого роду робочу модель зі справою Аміго та справою Маска, тоді ми маємо бути чесними і сказати, що звинувачення у подвійних стандартах – це скоріше проекція».

Ланг мав на увазі, зокрема, «справу Маска», в якій були причетні депутати бундестагу та ландтагу від ХДС та ХСС. Вони одержали великі гроші за організацію захисних масок під час пандемії корони.

У суботу на партійній конференції ХДС лідер ХСС Маркус Зедер закликав федерального міністра економіки Роберта Хабека (зелені) звільнити свого статс-секретаря Патріка Грайхена. Інакше справа Грайхена стане справою Хабека.

Грайхен вже кілька днів піддається масованій критиці, оскільки він брав участь у виборі нового керуючого директора Німецького енергетичного агентства Міхаеля Шефера, хоча останній є його найкращою людиною.

Зедер розкритикував кадрову політику Міністерства економіки в цілому. «Весь клан зелених так чи інакше там працює, – сказав він, – брат, сестра, дядько, тітка». І якщо ви будете продовжувати шукати, то обов’язково знайдете якогось швагра». “Це не що інше, як зелена корупція”, – сказав він.

Читайте також:  Комісія з монополій виступає за розподіл Deutsche Bahn

Читайте також:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :